SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy prezes Xeliona

Adam Niewiński został nowym prezesem zarządu Xelion. Doradcy Finansowi, zastąpił na tym stanowisku Piero Botto

Adam Niewiński (29 lat) ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W latach 1997 - 2000 pracował w The Boston Consulting Group, gdzie jako konsultant w zakresie strategii działania doradzał dużym firmom i instytucjom finansowym. W 2000 roku stał się pomysłodawcą, współzałożycielem oraz prezesem zarządu firmy Expander. Przeprowadził udaną transformację instytucji z internetowego pośrednika finansowego w sieć punktów doradczych obecnych w kluczowych miastach Polski. Od lipca 2002 do końca kwietnia 2004, Adam Niewiński był wiceprezesem zarządu (Chief Operating Officer) Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A., odpowiedzialnym za wszystkie piony biznesowe, tj. nadzór nad pionem klientów indywidualnych, instytucji i korporacji oraz departamentu analiz i doradztwa.

Uważam, że polski rynek usług finansowych dla klientów indywidualnych ma ogromny potencjał i w najbliższych latach czekają go fascynujące zmiany, a Xelion. Doradcy Finansowi - oferujący innowacyjny na polskim rynku model obsługi klienta - ma wszelkie przesłanki do osiągnięcia na tym rynku sukcesu. Mamy ambitne plany, czeka nas więc sporo pracy. Do końca tego roku zamierzamy oferować nasze usługi we wszystkich największych miastach Polski oraz rozbudowywać sieć doradców finansowych do 300 osób. - powiedział Adam Niewiński, prezes Zarządu Xelion. Doradcy Finansowi.

Xelion. Doradcy Finansowi to nowoczesna instytucja łącząca sprzedaż produktów finansowych z usługami doradztwa finansowego. Firma kieruje swoją ofertę do klientów prowadzących aktywne życie zawodowe, często prowadzących własną działalność gospodarczą, mieszkańców dużych miast, posiadających dochody wymagające indywidualnego podejścia. Xelion pragnie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy nie mają czasu na uważne śledzenie rynków finansowych a - mimo to - pragną aktywnie zarządzać swoimi finansami. Zaspokojeniu ich potrzeb służy specjalnie przygotowana oferta produktowa oraz innowacyjny sposób obsługi nie tylko poprzez tradycyjną sieć oddziałów i za pomocą nowoczesnych kanałów elektronicznych (Internet i telefon), ale przede wszystkim poprzez w pełni mobilnych Doradców Finansowych, którzy mogą stawić się w wyznaczonym przez Klienta miejscu. Klient nie musi już zatem przychodzić do oddziału, gdyż to Doradca Finansowy przyjedzie do niego i pomoże mu w dokonaniu wyboru odpowiedniego produktu finansowego.

Na podstawową ofertę Xeliona składa się sprzedaż funduszy i programów inwestycyjnych, kredytów mieszkaniowych, ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń majątkowych, a także produktów bankowych. W chwili obecnej Partnerami Strategicznymi Xeliona są Bank Pekao SA, Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Commercial Union Polska - Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz Commercial Union Polska - Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. Najbliższe plany Xelion zakładają rozszerzenie oferty o nowych partnerów.

Xelion ma obecnie około 150 osobistych Doradców Finansowych i posiada oddziały zlokalizowane w Warszawie (dwa) oraz Gdyni (jeden). Spółka ma w planach dalszy szybki rozwój sieci sprzedaży - do końca 2004 roku zamierza posiadać oddziały we wszystkich największych miastach oraz rozbudować sieć Doradców Finansowych do około 300 osób.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy prezes Xeliona

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl