SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowy serwis i program partnerski Interia.pl

INTERIA.PL rozbudowuje platformę dla MŚP i uruchamia program partnerski Informacja prasowa

W obrębie Strefa.pl - internetowej platformy usługowej przeznaczonej przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw - INTERIA.PL uruchomiła kolejny serwis i zainaugurowała program partnerski.

Serwis Tłumaczenia (http://tlumaczenia.interia.pl/) powstał dzięki współpracy z firmą {translatornia}, jedną z największych agencji tłumaczeń w Polsce. Za pośrednictwem witryny można przetłumaczyć tekst z dowolnego języka na świecie na każdy inny. Serwis umożliwia otrzymanie wyceny tłumaczenia, informacji na temat terminu realizacji, złożenie zamówienia, dokonanie płatności i odbiór tłumaczenia.

Portal uruchomił też program partnerski pod nazwą 5/15, powiązany z istniejącym w Strefa.pl pakietem zaawansowanych usług hostingowo-pocztowych "eFirma". Do udziału w programie INTERIA.PL zaprasza inne firmy oraz osoby fizyczne prowadzące zarejestrowaną działalność gospodarczą. Decydujący się na udział w programie otrzymują wynagrodzenie prowizyjne prowizję od wartości wszystkich usług zamówionych przez pozyskanych przez siebie klientów. Program partnerski niesie też korzyści bezpośrednio dla klientów, którzy wykupią usługi INTERIA.PL dzięki uczestnikom programu. Za każdym razem wartość ich zamówienia objęta jest rabatem w wysokości 5%.

Strefa.pl to unikalna w Polskim Internecie, wciąż rozbudowywana platforma biznesowa dla MŚP. Ideą serwisu jest zgromadzenie w jednym miejscu przydatnych firmom usług, pozwalających na inne, niż tylko informacyjne wykorzystanie Internetu. Usługi te skupione są wokół pakietu usług hostingowo-pocztowych eFirma, znacznie wykraczających funkcjonalnością poza dotychczas oferowane przez INTERIA.PL, rozbudowane usługi bezpłatnej poczty i prywatnych stron WWW. W obrębie Strefa.pl dostępne są obecnie m.in. usługi finansowe, rezerwacja hoteli, usługi telekomunikacyjne dla biznesu, baza prawna NetTax oraz Serwis Menedżer.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy serwis i program partnerski Interia.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl