SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy serwis UOKiK

HYPERmedia dla rządu

W sieci obecny jest już nowy serwis Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, gdzie internauci mogą znaleźć wyczerpującą informację na temat samego urzędu oraz skorzystać z jego pomocy. Autorem nowych stron www jest Agencja HYPERmedia.

Agencja HYPERmedia została wybrana do zaprojektowania i wykonania nowego serwisu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Nowe funkcjonalne i przejrzyste strony www, zastąpiły stary serwis, który zdaniem pracowników urzędu nie spełniał wystarczająco oczekiwań jego użytkowników.

Na stronach nowego serwisu internauci mogą znaleźć wiele wyczerpujących informacji m.in. na temat samego urzędu, jego zadań i działalności oraz pomocy z jakiej mogą skorzystać konsumenci i przedsiębiorcy. Jednocześnie wiadomości te przedstawione są w dostępny sposób dzięki przejrzystej budowie serwisu oraz wielu ułatwień, takich jak rozwijane menu na stronie głównej czy wyszukiwarka.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy serwis UOKiK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl