SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy sposób wyświetlania linków w Google+

Ostatnie zmiany w serwisie społecznościowym Google+ wprowadziły nowy sposób wyświetlania linków publikowanych w strumieniu oraz osadzanych na stronach www.

Article

Nowy sposób wyświetlania kładzie większy nacisk na obrazki, które teraz mają większe rozmiary i zajmują całą szerokość boksu. Od tytułu oddziela je ząbkowana linia. Całość swoją stylistyką przypomina nietuzinkową papeterię, a także nawiązuje do sposobu wyświetlania linków na Facebooku czy Twitterze.

 

 

 

Delikatnym przeobrażeniom uległa również typografia. Pod tytułem umieszczono nazwę publikującej post strony z możliwością szybkiego dodania jej do swoich kręgów. Całą strukturę zamyka fragment treści witryny, do której prowadzi link.

Nowy sposób wyświetlania obejmuje jedynie strony, które dysponują obrazkami o wyższej rozdzielczości. W przypadku pozostałych linków stosowana jest dotychczasowa forma.

Serwis społecznościowy Google+ zdobywa coraz większą popularność w Polsce - pod koniec ubiegłego roku odwiedzało go ok. 4 mln internautów miesięcznie (przeczytaj o tym więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy sposób wyświetlania linków w Google+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl