SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy starter Orange G0

'50 za 20' to nowa oferta promocyjna dostępna w ofercie Orange Go.

Kupując starter Orange Go „50 za 20” klient otrzymuje jako limit początkowy 20 zł na start do wykorzystania na połączenia, SMSy i pozostałe usługi oraz dodatkowo może otrzymać 30 zł do wykorzystania na połączenia i SMSy w Orange. Dzięki promocji klient ma możliwość uzyskania łącznie 50 zł.

Dodatkowe 30 zł klient otrzymuje automatycznie po dwukrotnym doładowaniu startera „50 za 20” kwotą nie mniejszą niż 25 zł. Przy pierwszym doładowaniu startera kwotą nie mniejszą niż 25 zł zostaje przyznane automatycznie 15 zł. Przy kolejnym doładowaniu startera kwotą nie mniejszą niż 25 zł zostaje przyznane automatycznie kolejne 15 zł. Dodatkowe 30 zł zostaje przyznane wyłącznie na podstawie doładowań zakupionych przez klienta.

Dodatkowe 30 zł można wykorzystać wyłącznie na połączenia głosowe i SMSy do Orange z wyłączeniem numerów specjalnych określonych w Cenniku usług Orange Go oraz połączeń i SMSów wykonywanych w roamingu i do sieci zagranicznych. Dodatkowe 30 zł jest wykorzystane w pierwszej kolejności, zgodnie z opłatami za połączenia i SMSy wychodzące w Orange określone w obowiązującym cenniku usług w ofercie Orange Go.

W każdej chwili istnieje możliwość sprawdzenia ilości środków pozostałych do wykorzystania w ramach Promocji poprze wysłanie SMSa o treści „ILE” na nr 1555 lub połączenie Orange Automatycznym Biurem Obsługi pod numerem *500.

Włączenie promocji nie wymaga żadnych dodatkowych opłat i następuje automatycznie podczas doładowań za kwotę minimum 25 zł.

Promocja obowiązuje od dnia 01 marca 2006 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów promocyjnych starterów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy starter Orange G0

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl