SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy sternik w Super Media

Nowy Prezesa Zarządu i Dyrektor Generalny Super Media

Zgodnie z decyzją właścicieli: ZPR S.A. oraz PBK Inwestycje S.A. na stanowisko Prezesa Zarządu i Dyrektora Generalnego Super Media sp. z o.o. powołany został Jarosław Grabowski.

Jarosław Grabowski od 5 lat jest nieprzerwanie związany z Super Media. Rozpoczął pracę jako specjalista w dziale marketingu i promocji, następnie jako Dyrektor Marketingu odpowiadał za działania promocyjne całej Grupy Super Media oraz współuczestniczył w procesie reorganizacji działów sprzedaży. W ostatnim czasie jako New Business Development Director oraz Członek Zarządu Super Media sp. z o.o. odpowiadał za pion usług związanych z komunikacją marketingową w Internecie (Super Media Interactive), dopełniający wraz z pionem usług dostępowych (Super Media Provider) realizowaną przez spółkę kompleksową strategię wykorzystania Internetu w działalności przedsiębiorstw i instytucji.

Dotychczasowy prezes Katarzyna Chojnowska nie rozstaje się z Grupą Super Media. Jako Prezes Zarządu Super Media Holding S.A. realizować będzie działania z zakresu Corporate Governance oraz wspierania spółek parterowych (Super Media Sp. z o.o., IDMnet Sp. z o.o., Core Net Sp. z o.o.).

Jarosław Grabowski wielokrotny wykładowca i prelegent na różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach z zakresu zastosowań Internetu w działalności gospodarczej, jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Jest również absolwentem prestiżowego programu Advanced Certificate in Marketing realizowanego przez The Chartered Institute of Marketing oraz Instytut Rozwoju Biznesu. Prywatnie, od ponad roku jest żonaty, a jego hobby oprócz Internetu to: modelarstwo, militaria oraz koszykówka.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy sternik w Super Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl