SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy telefon Alcatela

TCL& Alcatel Mobile Phones wprowadza na rynek nowy model telefonu Alcatel One Touch™ 556

Telefon ten charakteryzujący się wytrzymałą konstrukcją, wyposażony w jest najnowsze technologie i funkcje multimedialne oraz obudowę o unikalnych kształtach. Oferując funkcje i możliwości techniczne, których użytkownicy obecnie oczekują od telefonu m.in. wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz, wbudowaną kamerę VGA, polifoniczne dźwięki obsługiwane przez układ dźwiękowy Yamahy i odtwarzacz wideo, aparat ten posiada wszystkie cechy niezbędne dla osób często komunikujących się i podążających za trendami rynkowymi. 

Osoby, które lubią zwracać na siebie uwagę, znajdą w wyglądzie Alcatel One Touch™ 556 i szczególnym doborze materiałów wykorzystanych do jego konstrukcji, niezawodny środek do osiągnięcia zamierzonego efektu. Ekran otoczony szarym metalicznym obramowaniem oraz klawiatura pokryta nowym gatunkiem plastyku (dostępna w kolorach: niebieskim, czerwonym i szarym), tworzą jedną oryginalną całość bezpiecznie połączoną dzięki zastosowaniu płaskiego, szerokiego zatrzasku. Szeroki kwadratowy klawisz służący do wyboru opcji i zaokrąglone klawisze nawigacyjne, w połączeniu z multimedialną grafiką, nadają telefonowi nowoczesne i modne kształty.

Konstrukcja Alcatel One Touch™ 556 została podporządkowana osiągnięciu jednego celu: szybkości i prostoty korzystania ze wszystkich funkcji. Np. przy wykonywaniu zdjęć, naciśnięcie górnego klawisza nawigacyjnego spowoduje zarejestrowanie sekwencji 15 ujęć, które mogą być zapisane w formie 7-sekundowej animacji. Z kolei naciśnięcie dolnego klawisza umożliwia rejestrację zdjęcia wraz z dźwiękiem! Alcatel OT 556 to synonim łatwości użytkowania i szybkości dostępu do funkcji aparatu fotograficznego. Telefon przekształca się w aparat fotograficzny za naciśnięciem jednego przycisku. Jego funkcje są dostępne pod kolejnymi klawiszami 1,2,3,4: tryby ("prosty", "4 zdjęciowa animacja", "mozaika"), wybór poziomu jakości zdjęć (wysoka, standardowa, ekonomiczna), tryb fotografii kolorowych i czarno-białych czy regulacja jasności.

Alcatel One Touch™ 556 jest wyposażony w zintegrowany odtwarzacz wideo, z przykładowymi dwoma  30-sekundowymi klipami wideo. Wszystkie zdjęcia, grafiki i pliki wideo mogą być bez problemu przesyłane między telefonami komórkowymi (przez MMS-y lub port podczerwieni) lub pobrane przez połączenie GPRS WAP.

Nowy model telefonu zaprojektowano także z myślą o jak najszerszej współpracy z komputerami osobistymi. Pakiet oprogramowania "PC Suite" sprawia, że komunikacja przez port podczerwieni między obydwoma urządzenia jest bardzo ułatwiona. Przechowywanie zdjęć, ich modyfikacja, tworzenie animacji, dźwięków dzwonków i synchronizacja terminarzy między telefonem komórkowym i komputerem jest tak samo proste i wygodne, jak w trakcie pracy na normalnym PC.

Standardowo wraz z telefonem użytkownik otrzymuje ciekawy zestaw multimediów - zdjęć, grafik, dźwięków, 40 polifonicznych melodii, jak również 2 gry oraz 2 MB pamięci przeznaczonej do zapisywania dodatkowych gier i aplikacji Java.

Alcatel OneTouch 556 jest dostępny w sieci IDEA, w cenie od 1 PLN.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy telefon Alcatela

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl