SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jakub Gierszał w nowym thrillerze Netfliksa. Mamy zwiastun

„Kolory zła: Czerwień” w reżyserii Adriana Panka, to nowy polski film i mroczny thriller, który powstał na podstawie książki Małgorzaty Oliwii-Sobczak.

„Kolory zła: Czerwień”, Netflix „Kolory zła: Czerwień”, Netflix

W rolach głównych, obok Jakuba Gierszała i Mai Ostaszewskiej, zobaczymy m.in. Zofię Jastrzębską, Wojciecha Zielińskiego i Andrzeja Konopkę.

W tej filmowej historii przeniesiemy się nad polskie wybrzeże, które widzowie będą mogli poznać z innej, mrocznej strony. Jedna z trójmiejskich plaż staje się miejscem makabrycznego odkrycia, gdy morze wyrzuca na brzeg ciało zamordowanej dziewczyny, Moniki Boguckiej (Zofia Jastrzębska). Na czele śledztwa staje prokurator Leopold Bilski (Jakub Gierszał), który na drodze do odkrycia prawdy łączy siły z żadną sprawiedliwości matką ofiary, Heleną Bogucką (Maja Ostaszewska). Okoliczności morderstwa wskazują na powiązanie ze zbrodnią sprzed siedemnastu lat, a rozwiązanie zagadki tkwi w mrocznych tajemnicach skrywanych przez zamordowaną córkę Heleny – czytamy w opisie Netfliksa.

Film „Kolory zła: Czerwień” zapowiadany jest jako trzymająca w napięciu historia, pełna skomplikowanych, niekiedy mylących tropów oraz zwrotów akcji, które prowadzą do zaskakującego rozwiązania. Opowiada o poszukiwaniu prawdy za wszelką cenę, o złu, które wyłania się z codzienności i bolesnej stracie, która zmienia wszystko.

W filmie obok Jakuba Gierszała, Mai Ostaszewskiej i Zofii Jastrzębskiej, zobaczymy m.in. Wojciecha Zielińskiego, Andrzeja Konopkę, Jana Wieteskę, Przemysława Bluszcza i Andrzeja Zielińskiego. Za scenariusz produkcji odpowiada Łukasz M. Maciejewski i Adrian Panek, a za produkcję Aneta Hickinbotham i Leszek Bodzak (Aurum Film).

Premiera filmu „Kolory zła: Czerwień” już 29 maja w ofercie Netfliksa.

W tym roku w polskiej ofercie Netfliksa znajdą się też seriale „Projekt UFO” oraz drugi sezon „Gangu Zielonej Rękawiczki”. Wśród polskich filmów, które pokaże platforma, są m.in. „Napad”, „Rozwodnicy” oraz „Spadek” i „Bokser”.

Dołącz do dyskusji: Jakub Gierszał w nowym thrillerze Netfliksa. Mamy zwiastun

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl