SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy tytuł Migut Media

Nowy miesięcznik motoryzacyjny

Migut Media wydał pierwszy numer miesięcznika Świat Motoryzacji, specjalistycznego pisma dla branży motoryzacyjnej. Świat Motoryzacji to miesięcznik o charakterze analitycznym i ekonomicznym, adresowany do menedżerów i pracowników firm działających na rynku motoryzacyjnym, ekspertów, polityków, parlamentarzystów.

Znaczącą grupę czytelniczą są, ze względu na zmiany w organizacji rynku wynikające z przystąpienia Polski do UE, właściciele warsztatów samochodowych, dealerzy oraz ich klienci.

Nakład miesięcznika wynosi 15 tysięcy egzemplarzy i jest rozprowadzany drogą dystrybucji kontrolowanej poprzez wysyłkę bezpośrednią, sprzedaż detaliczną w wybranych salonach prasowych, prenumeratę płatną oraz w trakcie konferencji, seminariów i targów branżowych. Redaktorem naczelnym Świata Motoryzacji jest Tadeusz Gołąbek.

- „W sytuacji wciąż jeszcze odczuwalnej stagnacji na rynku samochodowym rośnie cena rzetelnej informacji o ofercie producentów i dealerów, warunkach i systemach sprzedaży, technologiach, wspartej danymi analizującymi aktualną sytuację rynku. Dlatego wychodząc takiej potrzebie informacji podjąłem decyzję o wydaniu opiniotwórczego pisma motoryzacyjnego” - powiedział Wiesław Migut, prezes zarządu Migut Media S.A.

Charakteryzując misję miesięcznika, Tadeusz Gołąbek, redaktor naczelny Świata Motoryzacji mówi - „Chcemy, aby to pismo stało się opiniotwórczym forum branży samochodowej, przewodnikiem dla przedsiębiorców, partnerem w tworzeniu motoryzacyjnego lobby. Nie będziemy unikać tematów trudnych, tematów wywołujących kontrowersje” .

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy tytuł Migut Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl