SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy tytuł wydawcy "Życia Warszawy"

Na rynku pojawił się miesięcznik 'Polskie Forum Rynku Nieruchomości'.

Dom Prasowy (wydawca "Życia Warszawy") rozpoczyna wydawanie nowego tytułu.

Miesięcznik "Polskie Forum Rynku Nieruchomości" będzie dostępny w punktach sprzedaży w każdy przedostatni piątek miesiąca. Tytuł powstaje we współpracy z Warszawskim Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Tytuł składa się z części ogłoszeniowej oraz merytorycznej. Pierwsza to tysiące ofert reklamowych nie tylko z rynku wtórnego, ale i pierwotnego. W części merytorycznej, na stałych stronach tematycznych, czytelnik znajdzie analizy i prognozy rynku nieruchomości; porady, jak poruszać się w ofercie kredytów bankowych; zagadnienia dotyczące budownictwa indywidualnego; redagowany przez eksperta kącik porad prawnych; prezentacje nowych inwestycji – również na terenie całego kraju.

Objętość miesięcznika 64 strony, cena 2,50 zł. Numer premierowy liczy 80 stron, format A3 na papierze gazetowym. Dystrybucja na terenie całego kraju.

Wprowadzeniu tytułu na rynek towarzyszy kampania promocyjna: spoty w TVP3, w stacjach radiowych (Antyradio, RDC, Tok FM, Eska, PIN, Złote Przeboje, Kolor), billboardy na stacjach metra, plakaty i internet.

Premiera magazynu zbiega się w czasie z uruchomieniem portalu www.twojelokum.com.pl. Pod tym adresem internauci znajdą ogłoszenia z rynku nieruchomości, a także artykuły, analizy i porady ekspertów. Na www.twojelokum.com.pl znajduje się też wyszukiwarka ofert (rynek ogólnopolski) oraz kalkulator opłat.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy tytuł wydawcy "Życia Warszawy"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl