SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy w pełni interaktywny serwis filmowy w wp.pl

Serwis Filmowy (http://film.wp.pl), zwiastuje całkiem nowy sposób prezentowania informacji i usług przez WP. Modyfikacje objęły zarówno sposób prezentowania wiadomości, jak i kolorystykę. Film.wp.pl jest pierwszym z serii serwisów o zmienionym kształcie, gdzie maksymalnie wykorzystano sieć połączeń pomiędzy zasobami informacyjnymi, co służyć ma maksymalizacji ruchu w WP oraz optymalnemu wykorzystaniu przez internautów wiadomości na określony temat ( w tym wypadku film) zawartych w całym portalu. Postawiono na dynamizm, interakcję z użytkownikiem oraz rzetelną, bogatą informację.

"Motorem zmian w serwisie stała się pełna interaktywność - mówi Tomasz Woźniak, Kierownik Grupy Rozrywka w Wirtualnej Polsce.
- Tworzymy serwis dla użytkowników i z użytkownikami, wsłuchując się w ich zdanie i sugestie. Internauci współkształtują Film, wprowadzając oceny, recenzując i opiniując prezentowane pozycje, czy komentując zamieszczane w serwisie informacje. Wykorzystujemy tu najnowocześniejsze technologie pozwalające na dynamiczną rozbudowę zawartości serwisu i błyskawiczną jego modyfikację" - podkreśla.

Wzbogacono zawartość merytoryczną serwisu, prezentując repertuar 300 kin w ponad 150 miastach w Polsce, przedstawiając informacje o niemal 16.000 aktorów i ludziach filmu, uzupełniając witrynę obszernymi opisami filmów, trailerami, rozbudowaną galerią fotografii.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy w pełni interaktywny serwis filmowy w wp.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl