SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

O środowisku w internecie

Program "Czyste środowisko - komfort na co dzień" w Internecie

Już od stycznia 2005 można odwiedzać w Internecie nową stronę www.czystesrodowisko.org , poświęconą Programowi Edukacji Ekologicznej Czyste środowisko - komfort na co dzień. Projekt prowadzony jest przez firmę Metsä Tissue S.A.  we współpracy z Fundacją Nasza Ziemia z Warszawy i Dolnośląską Fundacją Ekorozwoju z Wrocławia.

Celem programu "Czyste środowisko - komfort na co dzień", jest dotarcie z wiedzą na temat ekologii i ochrony środowiska do najmłodszych odbiorców. Projekt realizowany jest w ciągu całego roku szkolnego 2004/2005 w szkołach podstawowych Konstancina-Jeziorny  i Krapkowic.

Zadaniem realizatorów programu jest pogłębianie świadomości ekologicznej wśród lokalnej społeczności, w szczególności dzieci, poprzez edukację ekologiczną dotyczącą zagospodarowywania odpadów i rozsądnego dysponowania zasobami przyrody. Program zwraca uwagę również na wspieranie lokalnej działalności proekologicznej.

Na stronach www.czystesrodowisko.org  znajdują się wszystkie informacje o przebiegu programu w Krapkowicach, założeniach projektu, jego organizatorach, uczestnikach, materiały dotyczące przebiegu działań proekologicznych oraz konkursy dla najmłodszych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: O środowisku w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl