SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Obniżona rekomendacja dla TVN

Analitycy Domu Maklerskiego Millenium obniżyli rekomendację dla walorów grupy medialnej TVN z "kupuj" do "akumuluj" i podtrzymali cenę docelową na poziomie 11,6 zł za akcję, wynika z raportu datowanego na 25 maja i odtajnionego we wtorek.

Obniżona rekomendacja dla TVN

W dniu wydania rekomendacji kurs wynosił 10,4 zł. We wtorek ok. godz. 10:30 za akcję spółki płacono 11,80 zł po wzroście o 0,08%.

"W kolejnych kwartałach rezultaty spółki będą ponownie bardzo słabe, na co wpływ będzie miał kurczący się rynek reklamy telewizyjnej oraz konsolidacja platformy 'n'. Pomimo trudnych warunków rynkowych w średnim terminie, przy aktualnym poziomie kursu akcji, podtrzymujemy pozytywne nastawienie do walorów spółki" - czytamy w raporcie. Jego autorzy zaznaczyli, że wprawdzie obniżono prognozę wyników TVN, ale cena docelowa pozostała na dotychczasowym poziomie ze względu na wzrost wskaźników firm z grupy porównawczej.

  • Więcej informacji:
  • TVN
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Obniżona rekomendacja dla TVN

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl