SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

OC/AC w pakiecie najkorzystniej – kierowcy to wiedzą

Szukając najlepszej oferty ubezpieczenia auta, chcielibyśmy zyskać maksymalnie szeroką ochronę przy niedużych kosztach. To właśnie dlatego pakiet OC/AC w LINK4 cieszy się tak ogromną popularnością wśród kierowców.

Article

Daje on skuteczną pomoc w nieprzewidzianych kłopotach na drodze, a jednocześnie szanuje portfel kierowców. W wypadku zakupu pakietu OC/AC cena jest znacznie niższa niż przy zakupie tych polis osobno.

Dostajesz więcej

OC to obowiązkowe ubezpieczenie każdego pojazdu jeżdżącego po naszych drogach. Chroni kierowcę od odpowiedzialności finansowej za szkody wyrządzone innym. A co z uszkodzeniami naszego auta? Wtedy warto mieć wykupione ubezpieczenie Autocasco (AC).

Nie tylko przenosi ono na ubezpieczyciela ciężar kosztów napraw naszego auta powstałych wskutek wypadku lub kolizji spowodowanych z naszej winy, ale też w odpowiednim wariancie zapewnia wypłatę odszkodowania w razie kradzieży samochodu.

W LINK4 zyskujemy jednak jeszcze dużo więcej: polisa AC zapewnia ochronę pojazdu od następstw wszelkich zdarzeń (all risk z wyłączeniem zdarzeń zawartych w OWU), a dodatkowo do każdego ubezpieczenia OC lub OC/AC oferowany jest Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. A to szczególnie zimą nieoceniona pomoc na drodze.

Zdarzył Ci się wypadek, masz rozładowany akumulator czy przebitą oponę? Wystarczy, że zadzwonisz do ubezpieczyciela, a fachowa pomoc drogowa pojawi się na miejscu i wybawi Cię z kłopotów.

Tak, to działa

Jak bardzo ważne jest, by w razie potrzeby móc liczyć na swojego ubezpieczyciela, przekonała się pani Dorota ze Szczecina (34 l.):
 - Jestem handlowcem. Zajmuję się wyposażaniem salonów kosmetycznych i fryzjerskich w profesjonalny sprzęt, dlatego bardzo często podróżuję autem po całym regionie. Niejeden raz przekonałam się, że w trasie może zdarzyć się wszystko, dlatego ubezpieczając auto, zawsze zwracam szczególną uwagę na zakres ubezpieczenia.

Wiem, że w tej samej cenie można zyskać czasem dużo więcej, dlatego korzystam z porad mojego agenta ubezpieczeniowego. On zawsze wybiera dla mnie najlepszą opcję. Trzy lata temu za jego radą zmieniłam ubezpieczyciela na LINK4 i już kilka razy przekonałam się, że mogę liczyć na ich pomoc. Tak też było ostatnio.

Wracałam z Koszalina, kiedy nagle rozpętała się zamieć śnieżna. Wiatr wiał z ogromną siłą i śnieg zacinał prosto w szyby. Widoczność była fatalna, więc jechałam bardzo powoli. Nagle tuż przede mną na drodze zauważyłam karambol. Kilka stłuczonych aut tarasowało przejazd. Na reakcję było już za późno. Natychmiast zaczęłam gwałtownie hamować, wpadłam w poślizg i stało się.
Uderzyłam przodem mojego auta w bok innego, już rozbitego, które stało  w poprzek jedni.  W pierwszej chwili szok. Czy nic mi się nie stało? Na szczęście jechałam wolniutko, więc ze mną wszystko było w porządku. Włączyłam awaryjne światła i wysiadłam. Przede mną już trzy auta stały pokiereszowane. Ja miałam urwany zderzak i pękniętą osłonę lewej lampy. O dalszej jeździe nie było mowy.     
Natychmiast zadzwoniłam na numer podany  na mojej polisie i w krótkich słowach przedstawiłam, co się stało i gdzie jestem. W mniej niż pół godziny podjechała laweta przysłana z LINK4. Auto zostało odholowane do wskazanego przeze mnie warsztatu w Szczecinie, a ja przez ten czas korzystałam z samochodu zastępczego.
To było dla mnie bardzo ważne, bo bez auta nie mogłabym pracować. Usuwanie szkód potrwało trzy dni, a ja o nic nie musiałam się martwić. Ubezpieczyciel bezpośrednio rozliczył koszty naprawy z serwisem. Po raz kolejny przekonałam się, że na LINK4 mogę liczyć w podbramkowej sytuacji i to, co oferują w ramach polisy, sprawdza się w praktyce bez zarzutu.

Jak skorzystać z kompleksowej ochrony?

Pani Dorota przetestowała, jak działa pomoc, gdy mamy wykupiony w LINK4 pakiet ubezpieczeń OC/AC. Ochrona, jaką wtedy zyskujemy, gwarantuje spokój kierowcy, że nawet w razie nieprzewidzianych kłopotów może liczyć na opiekę ubezpieczyciela i rzetelne odszkodowanie za poniesione straty.

Na stronie internetowej: www.link4.pl dostępny jest kalkulator, który intuicyjnie prowadzi użytkownika przez poszczególne warianty ubezpieczenia, i w 60 sekund wyliczy całkowity koszt polisy. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 4444444 lub osobiście spotkać się z agentem. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie link4.pl.

Materiał powstał przy współpracy z LINK4.

Advertisement

 

Dołącz do dyskusji: OC/AC w pakiecie najkorzystniej – kierowcy to wiedzą

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl