SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Ocean możliwości 2" - do pięciu usług w jednym pakiecie w Dialogu

Dialog uruchomił promocję "Ocean możliwości 2", w której klient może wybrać jedną z pięciu usług bądź skomponować je w dowolnym zestawie. Pakiet składać się może z dwóch do pięciu produktów.

Klienci Dialogu w jednej ofercie promocyjnej mogą skorzystać z pięciu usług: oferty telewizyjnej z VoD, internetu stacjonarnego do 50 Mb/s, internetu mobilnego, telefonu komórkowego i domowego. Każdą usługę można też wybrać oddzielnie.

Pakiet internet stacjonarny o prędkości 20 Mb/s i telefon domowy z pulą 100 minut kosztuje od 79,98 zł brutto. Za telewizję cyfrową z Pakietem Domowym i internet o prędkości 10 Mb/s klient zapłaci 88,98 zł brutto miesięcznie, w umowie na 24 miesiące. Dodając do tego telefon stacjonarny umożliwiający rozmowy bez ograniczeń (także do krajów UE), będzie wydawać miesięcznie 129,98 zł brutto. Wybierając natomiast pakiet dla całej rodziny, w tym: telewizję cyfrową z Pakietem Domowym (prawie 50 kanałów), internet 20 Mb/s i internet mobilny oraz telefon stacjonarny z pakietem 100 minut i komórkę o profilu Kontakt 30 zapłaci 154,96 zł brutto miesięcznie (w umowie na 24 miesiące).

Do swojej nowej oferty telewizyjnej Dialog przygotował bonusy. Decydując się na jakikolwiek zestaw z usługą telewizyjną abonent przez pierwsze trzy miesiące umowy otrzyma gratis cyfrowy magnetowid (PVR), kanały HD i co miesiąc jeden wybrany film z wypożyczalni filmów VoD.

Promocyjna oferta internetu, telefonu domowego i komórkowego umożliwia wybór spośród kilku wariantów. W "Oceanie możliwości 2" Dialog proponuje cztery prędkości internetu: 4, 10, 20 i 50 Mb/s. W dowolnym pakiecie internet mobilny (DialNet Mobilny Go!) jest dostępny od 9,99 zł miesięcznie.

Telefon domowy jest dostępny w profilach 100, komfortowym i nieograniczonym, różniących się pulą minut do wykorzystania.

Ponadto abonenci mają do wyboru cztery opcje telefonii komórkowej: Diallo Kontakt 30, 55, 80 i 100 bądź połączenie konwergentne telefonu stacjonarnego i komórkowego w ofercie Diallo Wspólny 75 i 110. Jeśli abonent przeniesie swój dotychczasowy numer telefonu komórkowego do Dialogu, to przez cały okres trwania umowy będzie mógł korzystać z pakietu darmowych połączeń na numery stacjonarne operatora oraz komórki w sieci Diallo.

W ramach nowej promocji w telewizji cyfrowej dostępne są następujące opcje: Pakiet Domowy (niemal 50 kanałów), Pakiet Rozszerzony (składowe Pakiety: Wiedza, Dzieci, Sport, Rozrywka, Historia, W Dobrym Stylu i Filmbox – razem niemal 80 kanałów), Pakiet Domowy + Pakiet Canal+ lub Pakiet Domowy + Pakiet HBO.


Szczegóły nowej promocji zawiera regulamin dostępny w sieci sprzedaży operatora i na stronie internetowej dialog.pl. Kalkulator do samodzielnej konfiguracji pakietu usług znajduje się tutaj.

Oferta "Ocean możliwości 2" obowiązuje do 30 czerwca 2012 r. w sieci własnej operatora. Abonenci mogą wybrać umowę na 12 lub 24 miesiące.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Ocean możliwości 2" - do pięciu usług w jednym pakiecie w Dialogu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl