SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Oda do radości' już w internecie

19 kwietnia o godz. 19.00 na www.itvp.pl, w specjalnie na tę okazję utworzonym serwisie, pojawił się film 'Oda do radości'.

Po raz pierwszy w historii polskiej dystrybucji, film trafi tego samego dnia do kin, i będzie płatnie rozpowszechniany w internecie. Jest to precedensowe wydarzenie w historii rodzimej kinematografii.

„Od tego momentu każdy internauta będzie mógł obejrzeć (opcja "streaming") oraz ściągnąć ("download") na twardy dysk „Odę do radości”. Film dostępny będzie w oryginalnej wersji językowej oraz z napisami angielskimi. Wersję oryginalną będzie można zarówno obejrzeć, jak i ściągnąć, a wersję z napisami angielskimi wyłącznie ściągnąć na swój domowy komputer” - informuje Małgorzata Kostro, PR Gutek Film, kinowego dystrybutora filmu.

Film zostanie udostępniony odpłatnie. Internauci z Polski będą mogli skorzystać z płatności SMS lub z opłaty kartą płatniczą. Internauci z zagranicy, za możliwość ściągnięcia filmu na dysk, zapłacą kartą płatniczą. Koszt obejrzenia filmu wyniesie 5 zł netto - korzystając z płatności SMS oraz 5 zł brutto - korzystając z płatności kartą. Natomiast koszt ściągnięcia filmu to 9 zł netto w przypadku płatności SMS i 10 zł brutto w przypadku płatności kartą.

W strefie bezpłatnej serwisu „Ody do radości” każdy internauta będzie mógł zobaczyć zdjęcia z planu oraz transmisję z premiery filmu w warszawskim kinie Muranów. Po dokonaniu płatności internauci otrzymają dostęp do szeregu materiałów dodatkowych m.in.: do wywiadów z twórcami, ich etiud studenckich, zwiastunów, muzyki z filmu itp. Wszyscy ci, którzy zdecydują się na alternatywny, poza kinowy sposób zapoznania się z „Odą do radości”, aby bez problemu obejrzeć film, powinni posiadać szerokopasmowy dostęp do internetu oraz najnowszą wersję odtwarzacza Windows Media Player.

Wyreżyserowany przez trzech reżyserów: Annę Kazejak-Dawid, Jana Komasa i Macieja Migasa obraz, przedstawia trzy historie młodych osób w perspektywie nowej polskiej rzeczywistości, jaką było otwarcie rynków pracy w krajach Unii Europejskiej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Oda do radości' już w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl