SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością” w nowej kampanii społecznej (wideo)

Rusza kampania pod hasłem „Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością”, której celem jest pokazanie osób niepełnosprawnych jako wartościowych pracowników. Akcję przygotowała Fabryka Komunikacji Społecznej wraz z portalem Brevio.

„Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością” w nowej kampanii społecznej (wideo)

Kampania „Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością” ma na celu zwrócenie uwagi na problem ludzi z obniżoną sprawnością funkcji życiowych, umysłowych czy psychicznych, dla których kwestią zasadniczą jest równy dostęp do stanowisk pracy.

Akcja składa się z dwóch spotów prezentujących dwoje niepełnosprawnych bohaterów opowiadających o swoich doświadczeniach z pracodawcami. W filmach nie pokazano wyraźnych oznak niepełnosprawności bohaterów - widzowie zestawieni są z tym faktem na końcu opowiadanych historii. Występujący w reklamach aktorzy poruszają się na co dzień na wózku inwalidzkim.

Spoty mają być emitowane w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych. Obecnie trwają z nimi rozmowy na temat rozpoczęcia emisji.

Kampanię zrealizowała agencja Fabryka Komunikacji Społecznej na zlecenie portalu pracy osób niepełnosprawnych Brevio.pl. Spoty wyreżyserowała Renata Gabryjelska.

Wsparcia dla akcji udzieliły takie instytucje publiczne jak Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, Polski Związek Głuchych, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym oraz Fundacja Pomocy Matematykom i Informatykom Niepełnosprawnym Ruchowo.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Odkryjmy potencjał osób z niepełnosprawnością” w nowej kampanii społecznej (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl