SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Odmieniony „Komputer Świat” bez płyty CD

W poniedziałek 3 grudnia br. ukaże się grudniowe wydanie miesięcznika „Komputer Świat” (Ringier Axel Springer Polska), który od tego numeru zyska nową makietę i zmienioną zawartość. Do pisma nie będzie już dołączana płyta CD, ale czytelnicy otrzymają dostęp do aplikacji internetowej.

Odmieniony „Komputer Świat” bez płyty CD

Tradycyjny podział magazynu na rubryki w zależności od typu opisywanych urządzeń lub programów zostanie od tego wydania zastąpiony przez cztery obszerne bloki tematyczne - Nowości, Porady, Testy i Wiedza.

- Tematów komputerowych i urządzeń elektronicznych nie da się już tak łatwo zakwalifikować do jednej, konkretnej dziedziny. Dziś urządzenia takie jak smartfon łączą cechy sprzętu komputerowego, telekomunikacyjnego, audio-wideo i fotograficznego. Od tej pory artykuły w Komputer Świecie dzielimy więc pod kątem ich przydatności dla czytelników, którzy od lat szukają w magazynie nowości, poradników, testów i konkretnej wiedzy - tłumaczy Paweł Paczuski, redaktor naczelny „Komputer Świata”.

Szata graficzna „Komputer Świata” po zmianach będzie bardziej nowoczesna i przejrzysta. Pojawią się m.in. nowe wprowadzenia działów i nowy wygląd tabel testowych.

Od tego wydania do magazynu nie będzie już dołączana płyta CD. Czytelnicy otrzymają za to dostęp do Wirtualnej Płyty, czyli internetowej aplikacji KŚ+. Dzięki kodowi pod zdrapką, który należy zarejestrować w tej aplikacji, czytelnik będzie mieć dostęp do pełnych wersji programów, najnowszych aplikacji i dodatkowych artykułów. Wystarczy jednorazowa rejestracja, aby gromadzić na koncie aplikacje i programy z nowych i archiwalnych wydań pisma. Dodatkowo w Strefie Bonus będą specjalne prezenty dla czytelników - w najnowszym wydaniu będzie to kod na trzymiesięczny kurs językowy w serwisie multikurs.pl.

Grudniowe wydanie „Komputer Świata” liczyć będzie 108 stron. Magazyn nadal będzie kosztować 8,90 zł. Nakładu wydawca nie podaje.

Z danych ZKDP wynika, że sprzedaż ogółem „Komputer Świata” we wrześniu br. wyniosła 44 168  egz. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Odmieniony „Komputer Świat” bez płyty CD

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bartas
BARDZO dobre zagranie z rezygnacją z CD.
8 8
odpowiedź
User
filmar1934@tlen.pl
Mam pytanie.
Dziś mamy 22,12.2014 rok Czy mogę zaprenumerować Komputer świat bez płyty na 2015 rok.
Proszę o odpowiedz.
8 8
odpowiedź