SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej w kampanii podkreśla "odmrożenie" branży OOH

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej i podmioty do niej należące oraz jej medialna część, OOHlife.org, rozpoczęły kampanię na ulicach, nośnikach cyfrowych, a także w centrach handlowych. Akcja ma pokazywać, że branża outdooru wraca do stanu sprzed pandemii.

Article

W ramach kampanii na nośnikach zewnętrznych pojawiły się hasła "Jaśniej świeci słońce OUT OF HOME", "Miło cię zobaczyć OUT OF HOME", "Jeszcze wiele zdziałamy OUT OF HOME".  Kampania wykorzystuje projekty z oczami różnych osób: młodej dziewczyny, dorosłego mężczyzny oraz osoby w średnim wieku, by w ten sposób określić różnorodność społeczeństwa.

- Branża potrzebuje kampanii sprzedażowej, by o sobie przypomnieć, ale też by przypomnieć, że prawdziwe życie toczy się właśnie na zewnątrz naszych domów i jedynym oknem na świat nie może pozostać ekran komputera - wskazuje Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej.

Kampania potrwa 2 tygodnie z ewentualnym przedłużeniem, o ile pozwoli na to dostępność nośników. W tej chwili opiera się na znaczącym zaangażowaniu 4 firm: AMS (1 000 cityligtów + nośniki cyfrowe), Business Consulting (50 lokalizacji citylight w GOP I 15 lokalizacji citylight w Krakowie, fullback na autobusach w ilości zależnej od dostępności medium w danym czasie), Jet Line (spot 10 sekund w pętli 60 sekund w sieci MORE - 300 ekranów w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu, spot 15 sekund w pętli 2,5 min na 7 ekranach LED w Warszawie, dwie powierzchnie 12 x 4 m w Warszawie), Warexpo (30 powierzchni na słupach podświetlanych w Warszawie, spot 10 sekund na bliski 1 200 ekranów w Tramwajach Warszawskich, spot 10 sekund na 11 ekranach smart citylight w Warszawie).

Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej z nową kampanią

Kampania została zaprojektowana przede wszystkim na nośniki zewnętrzne OOH i DOOH z odesłaniem na stronę internetową OOHlife.org oraz będzie komunikowana do branży reklamowej i marketingowej na Linkedin.

Projekt graficzny wykonał Wojciech Suchy, a pomysł kampanii jest wspólnym dziełem przedstawicieli firm zaangażowanych w platformę OOHlife.org. Kampania jest również pretekstem do zaprezentowania logo nowej strony internetowej oraz jej identyfikacji graficznej wiodącego koloru: wyrazistego niebieskiego, jak również fontu. Całość zaprojektowała Anna Światłowska.

Dołącz do dyskusji: Izba Gospodarcza Reklamy Zewnętrznej w kampanii podkreśla "odmrożenie" branży OOH

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl