SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Play z ofertą odNowa bez limitów czasowych, reklamują ją Agnieszka Chylińska i Adam Małysz (wideo)

Play zaproponował użytkownikom kart pre-paid nową ofertę o nazwie odNowa. Jej najważniejszą cechą jest brak ograniczeń czasowych w wykorzystywaniu zainwestowanych środków oraz wykupionych pakietów. Ofercie towarzyszy nowa kampania reklamowa z udziałem Agnieszki Chylińskiej i Adama Małysza.

Article

Ofertę odNowa, dostępną od 14 kwietnia br., dotyczy segmentu pre-paid, a jej najważniejszą zaletą ma być fakt, że ani środki zasilające kartę ani dostępne pakiety nie przepadają po określonym czasie. Oznacza to, że doładowania (w kwocie od 5 do 300 zł) mają nieograniczoną ważność, podobnie jak pakiety minut, SMS-ów oraz limit danych internetowych.

W ramach oferty odNowa użytkownikom przysługuje taryfa Stan Darmowy, który pozwala na wykonywanie w ramach sieci Play darmowych połączeń telefonicznych oraz wysyłanie wiadomości SMS.

W ramach usługi odNowa Play wprowadził nowy cennik połączeń do sieci zewnętrznych oraz pakietów internetowych.


Operator zastrzega, że użytkownicy oferty odNowa, którzy przez dłuższy czas nie będą korzystać z telefonu muszą się liczyć z opłatą. Wynosi ona 2 zł miesięcznie jeśli użytkownik nie wykaże na koncie żadnej płatnej aktywności, to znaczy nie doładuje konta, nie skorzysta ze zgromadzonych na nim środków lub wykupionych pakietów. Po 12 miesiącach bez płatnej aktywności na koncie numer zostanie wyłączony.

Wprowadzeniu nowej taryfy odNowa towarzyszy kampania reklamowa, której twarzami są Agnieszka Chylińska i Adam Małysz.

Kampania będzie prowadzona w telewizji, internecie (także w mediach społecznościowych), prasie i outdoorze.

 

Za kreację reklam odpowiadają agencje Grandes Kochonos, Plej i Artegence, zakupem mediów zajmuje się Mediacom. Kampania startuje 14 kwietnia br. i ma potrwać kilka tygodni.

 

Dołącz do dyskusji: Play z ofertą odNowa bez limitów czasowych, reklamują ją Agnieszka Chylińska i Adam Małysz (wideo)

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Marek23
Ale sms-y po 29 gr i 100 minut za 15 zł? Kto to dzisiaj kupi skoro w a2mobile za 9,90 zł jest no limit na komórki i stacjonarki!
odpowiedź
User
Mateusz
Ale sms-y po 29 gr i 100 minut za 15 zł? Kto to dzisiaj kupi skoro w a2mobile za 9,90 zł jest no limit na komórki i stacjonarki!
Ci którzy nie korzystają tak dużo, lub większość znajomych mają w Play - dla mnie skończy się wreszcie sytuacja gdy 60zł na koncie a trzeba znowu doładować konto bo ważność się skończyła. A internet w pakietach wychodzi taniej niż w wielu innych taryfach :) Smsy drogie, bo w miniMAX miałem po 9 groszy ale tutaj też można wykupić sobie BEZTERMINOWO pakiet :)
odpowiedź
User
mario
Ale gdy kupimy pakiet 100 minut do innych sieci za 15 zł to korzystamy z pakietu w którym minuta kosztuje 15 gr (pakiety są bezterminowe), tak samo z pakietem smsów, kosztuje 5 zł czyli sms 5 gr. Jest taniej w tej ofercie niż w zwykłej ofercie na karte jesli korzystamy z pakietów, dla mnie bomba. A ludzie chyba są tępi bo nie potrafią sobie tego przeliczyć i od razu mówią że drogo.
odpowiedź