SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Odświeżone "Dlaczego"

Zmiany w Dlaczego

Wrześniowy numer Magazynu studenckiego "Dlaczego", ukaże się w nowej, odświeżonej formule. Wprowadzana od lat coroczna korekta ma tym razem na celu odświeżenie layoutu, oraz uporządkowanie i usystematyzowanie zawartości pisma.

Wyrazem realizowanej polityki porządkowania treści zdecydowaliśmy się na kilka zmian związanych z oprawą graficzną magazynu "Dlaczego" - mówi Dyrektor Marketingu i PR Platformy Mediowej Point Group Patrycja Sawicka. Po pierwsze wprowadziliśmy paginację numeryczną na środku stron, a nie jak dotychczas w lewym, bądź prawym dolnym rogu szpalty. Górna paginacja działów i rubryk, została ujednolicona w całym piśmie. Stopkę redakcyjną umieszczamy począwszy od wrześniowego wydania z tyłu magazynu. Nowy format spisu treści, prezentuje w sposób bardzo czytelny zawartość kolejnych numerów - dodaje.

Jednocześnie prowadzone prace nad udoskonaleniem zawartości merytorycznej magazynu Dlaczego, zaowocowały wprowadzeniem rubryk Zaprosili Nas i Kalendarium poświeconym wydarzeniom studenckim. Z makiety "Dlaczego" zniknął dział "Szał Ciał" który zastąpił dział "Lifestyle". Jest on obok "Karuzeli Kariery" największym działem w "Dlaczego". To reakcja na potrzeby Naszych czytelników - opowiada Patrycja Sawicka.

Wrześniowy numer Magazynu ukaże się 1 września br. a wraz z Nim dodatek specjalny , "Ranking Szkół Języków Obcych". Począwszy od tego wydania wraz z Magazynem będą ukazywać się dodatki tematyczne. Na październik zaplanowany został dodatek "Pierwsze 100 dni studenta".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Odświeżone "Dlaczego"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl