SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Odwołano prezesa Media Express

Niebawem pojawi się nowy konkurent dla "Super Expressu"

Z dniem 20 grudnia 2002 roku, Izabella Jabłońska przestała pełnić funkcję prezesa spółki Media Express.

Rozwiązanie umowy nastąpiło za porozumieniem stron. Obowiązki prezesa zarządu pełnić będzie dotychczasowa dyrektor administracyjno-personalna, Ewa Cieślak.

Nastąpiła także zmiana na stanowisku dyrektora finansowego spółki. Funkcję tę przestał pełnić Bogdan Jakubowski. Jego obowiązki przejął dotychczasowy zastępca, Wojciech Sznajder.

Rada Nadzorcza podkreśliła, że dotychczasowe kierownictwo zrobiło bardzo wiele dobrego dla firmy, jednak przyszedł czas na zmiany. Na piątkowym posiedzeniu, Rada przyjęła budżet rekomendowany przez dotychczasowe kierownictwo spółki. Ma być również kontynuowany kierunek zmian wprowadzonych w layoucie "Super Expressu" i strukturze redakcji wiosną 2002.

Zdaniem Zbigniewa Benbenka, szefa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych (współwłaściciela "Super Expressu"), przed gazetą stoją teraz nowe wyzwania i potrzeba w kierownictwie nowej krwi.

- Wiemy, że konkurencja przygotowuje projekt zbliżony do niemieckiego "Bilda", i my musimy się na to przygotować - mówi. Benbenek nie chciał się wypowiadać na temat kandydatów na stanowisko prezesa.

Sprzedaż "Super Expressu" w tym roku spadła o blisko 10 proc. Jak zaznaczają przedstawiciele firmy, jest to wynik porównywalny z innymi graczami na rynku. - Widzimy pierwsze pozytywne rezultaty w listopadzie i grudniu. Izabella Jabłońska pozostawia firmę w dobrym stanie - deklaruje Zbigniew Benbenek.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Odwołano prezesa Media Express

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl