SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ömer Aras business development directorem CEE w RTB House

Ömer Aras objął stanowisko business development director na region CEE w agencji RTB House. W firmie pracuje od pięciu lat.

Ömer Aras Article

Aras jest odpowiedzialny za nadzorowanie wszystkich działań biznesowych w Turcji, Rosji, na Ukrainie, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii i na Węgrzech.

- Ciągły rozwój firmy sprawia, że objęcie nowego stanowiska w firmie RTB House jest dla mnie sporym wyzwaniem. Postaram się wzmocnić naszą pozycję w branży w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - mówi Ömer Aras.

W 2013 roku Aras rozpoczął pracę dla RTB House jako country manager w Turcji. Do jego obowiązków należały m.in. lokalny rozwój sprzedaży i partnerstwa biznesowego.

Pod jego kierownictwem Turcja stała się jednym z największych centrów biznesowych RTB House w Europie Środkowo-Wschodniej.

W 2016 roku awansował na stanowisko business development directora w Turcji. Odpowiadał wówczas za rozwój działalności firmy, zarządzanie i nadzór nad wszystkimi operacjami jednostki lokalnej z centrali w Warszawie. Przed rozpoczęciem współpracy z RTB House pracował w zanox (obecnie Awin).

- Wiedza i doświadczenie Ömera znacząco przełożyły się na dynamiczny rozwój RTB House w Turcji. Oczywistym jest dla nas wykorzystanie tych kompetencji na szerszej płaszczyźnie w znacznie większej skali. Jestem przekonany, że pod jego kierownictwem w Europie Środkowo-Wschodniej będziemy kontynuować i intensyfikować dotychczasowy rozwój - mówi Daniel Surmacz, COO w RTB House.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ömer Aras business development directorem CEE w RTB House

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl