SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Oferta specjalna na usługi telefoniczne

Energis wprowadza ofertę specjalną na usługi Energis ISDN i Energis 1066

Energis Polska przygotował specjalną ofertę dla firm korzystających z połączeń telefonicznych w ramach usługi Energis ISDN i Energis 1066. Promocja rozpoczyna się 1 czerwca 2005 i trwać będzie do końca roku. Skierowana jest zarówno do obecnych, jak i przyszłych klientów spółki, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na czas określony - 24 miesięcy w przypadku Energis ISDN i 12 miesięcy przy Energis 1066.

Wszystkim firmom, korzystającym z usługi Energis ISDN na warunkach określonych w ofercie promocyjnej, Energis udzieli opustu w wysokości 1 grosza za każdą minutę rozmowy przychodzącej na numerację klienta.

Przykład: Za korzystanie z usługi Energis ISDN firma płaci rachunek w wysokości 5 000 PLN (rozmowy wychodzące). W tym samym miesiącu do siedziby tejże firmy wykonano 3 500 połączeń po 3 minuty każde - razem 10 500 minut (rozmowy przychodzące). Od pierwotnej wartości rachunku (5 000 PLN) zostaje odjęta kwota 105 PLN - wynikająca z ilorazu 10 500 minut x 1 grosz = 105 PLN. Ostatecznie firma ta zapłaci rachunek w wysokości 4 895 PLN.

W ramach oferty specjalnej, zarówno Klienci Energis ISDN, jak i Energis 1066 mogą skorzystać ze wszystkich dostępnych pakietów usługi Raporter (aplikacji do monitorowania rachunków telefonicznych i tworzenia raportów zarządczych) przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo, promocją objęta została usługa Telekonferencji. W ramach niej do końca bieżącego roku klienci otrzymają 50% zniżkę na opłaty abonamentowe i jednorazowe. Ponadto Energis obniża opłatę aktywacyjną za usługi Telekonferencji do 1 złotego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Oferta specjalna na usługi telefoniczne

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl