SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fokus TV liderem oglądalności. TVN Turbo wyprzedziło TVP Historię

W kwietniu br. liderem oglądalności wśród kanałów dokumentalnych był Fokus TV. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł Animal Planet HD, a najwięcej stracił Water Planet - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział kanału Fokus TV w kwietniu 2020 roku wyniósł 1,10 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej wynik tej stacji zwiększył się o 31,93 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group. Warto dodać, że stacja ta nadaje w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Na drugą lokatę (z trzeciej) awansowało TVN Turbo. Średni dobowy wynik kanału w zeszłym miesiącu wyniósł 0,56 proc., po spadku udziału w porównaniu do kwietnia 2019 roku o 2,80 proc.

Na trzecie miejsce spadł kanał TVP Historia (w dół o 24,84 proc. do 0,48 proc. udziału).

Z 23. na 22. miejsce awansował Animal Planet HD, którego średni udział w kwietniu br. wyniósł 0,07 proc. Kanał zanotował największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 94,12 proc.

Największy spadek odnotował z kolei kanał Water Planet, którego udział zmalał o 66,67 proc. do 0,001 proc. Kanał ten w zestawieniu był ostatni.

W grupie komercyjnej w kwietniu 2020 roku liderem był Fokus TV, który awansował z miejsca drugiego. Jego średni miesięczny udział w rynku telewizyjnym wyniósł tutaj 1,01 proc., po wzroście o 37,41 proc.

Na drugą lokatę spadło TVN Turbo, którego wynik wyniósł 0,89 proc. (w dół o 16,51 proc.). Podium uzupełnia Discovery Channel (0,59 proc.; - 3,61 proc.).

W tej grupie wiekowej największym wzrostem pochwalić się mógł kanał History, którego średni wynik wzrósł o 101,52 proc. do 0,53 proc.

Na przeciwnym biegunie w tym ujęciu znalazł się kanał CBS Reality - strata stacji wyniosła 67,24 proc. do 0,02 proc.

Dołącz do dyskusji: Fokus TV liderem oglądalności. TVN Turbo wyprzedziło TVP Historię

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl