SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP Seriale liderem oglądalności. FOX Comedy z największym wzrostem

W zeszłym miesiącu pozycję lidera oglądalności wśród stacji filmowo-serialowych zajęły TVP Seriale. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogło FOX Comedy, a liderem spadków była stacja CBS Action - raport Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.comArticle

Udział kanału TVP Seriale w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w listopadzie 2018 roku względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się o 7,08 proc. i ukształtował się na poziomie 1,29 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Mediacom.

Drugie miejsce zajęła naziemna Stopklatka TV. W analizowanym okresie jej wynik wyniósł 0,99 proc., po wzroście o 9,31 proc.

Na podium znalazło się jeszcze Polsat Film, którego udział uplasował się na poziomie 0,52 proc. (do góry o 5,28 proc.).

Najwięcej zyskał kanał FOX Comedy, który awansował z miejsca 29. na 24. Jego udział zwiększył się o 133,33 proc. do 0,07 proc.

Z kolei najwięcej stracił CBS Action, którego wynik zmalał o 82,54 proc. do 0,02 proc. udziału. W zestawieniu spadła ona z 15. na 29. miejsce.

W grupie komercyjnej 16-49 w listopadzie br. pozycję lidera oglądalności także zajęły TVP Seriale z udziałem na poziomie 1,51 proc., po spadku o 5,04 proc.

Druga lokata też należała do kanału Comedy Central (1,12 proc. udziału; wzrost o 57,71 proc.), który wyprzedził Stopklatkę TV (0,92 proc.; do góry o 0,88 proc.).

Największym wzrostem udziału, wynoszącym 212,24 proc. do 0,15 proc., również i tutaj pochwalić się mógł FOX Comedy. Również i w tym ujęciu najwięcej stracił CBS Action - było to 85,71 proc. do 0,01 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: TVP Seriale liderem oglądalności. FOX Comedy z największym wzrostem

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gość
Jakie spadki CBS ACTION po przesunięci go przez cyfrowy polsat
odpowiedź