SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Polsat Play nowym liderem oglądalności, Active Family z największym wzrostem

W kwietniu 2020 roku nowym liderem oglądalności wśród kanałów lifestylowych został Polsat Play, który wyprzedził HGTV i TVN Style. Największy wzrost w zestawieniu zanotował kanał Active Family, a na czele spadków uplasowało się E! - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Cykl Polsat Play „Chłopaki do wzięcia”; fot. Telewizja PolsatCykl Polsat Play „Chłopaki do wzięcia”; fot. Telewizja Polsat

Udział Polsat Play w rynku telewizyjnym w kwietniu 2020 roku wyniósł 0,52 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, udostępnionych portalowi Wirtualnemedia.pl przez Havas Media Group. W porównaniu do kwietnia 2019 roku wynik zwiększył się o 2,56 proc. Stacja awansowała z miejsca trzeciego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie było TVN Style, którego wynik w analizowanym okresie zmniejszył się o 28,93 proc. i wyniósł 0,45 proc.

Podium, z udziałem wynoszącym 0,40 proc., uzupełnia HGTV. Wynik kanału zmalał o 41,23 proc. W kwietniu ub.r. stacja była liderem.

Na ósmej lokacie (po awansie z dziesiątej) znalazła się stacja Active Family, która pochwalić się mogła największym wzrostem w zestawieniu - wynoszącym 69,23 proc. do 0,09 proc.

Z kolei największą stratę zanotował kanał E!, który zajął ostatnią pozycję. Jego wynik zmalał o 45,45 proc. do 0,018 proc.

Wśród widzów pomiędzy 16. a 49. rokiem życia pozycję lidera w kwietniu br. zajęło TVN Style. Jego udział w tym ujęciu wyniósł 0,69 proc., po spadku o 23,67 proc.

Drugie miejsce zajął kanał Polsat Play (udział tej stacji względem kwietnia ub.r. wzrósł o 7,62 proc. do 0,57 proc.), który wyprzedził HGTV (w dół o 40,15 proc. do 0,48 proc.).

Największy wzrost w zestawieniu, wynoszący 105,26 proc. do 0,20 proc., również i tutaj zanotowała stacja Active Family. Najwięcej w tym ujęciu też straciło E! - było to 50 proc. do 0,02 proc.

Dołącz do dyskusji: Polsat Play nowym liderem oglądalności, Active Family z największym wzrostem

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Klocuszek
Dobra robota! Oglądamy ze śwagrem opowieści pana Popkiewicza na IPLI
odpowiedź
User
Boli
Na active leci codziennie to samo tylko w innej kolejności
odpowiedź