SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Fokus TV liderem we wrześniu, TVP Historia wyprzedziła TVN Turbo

We wrześniu 2021 roku zdecydowanym liderem oglądalności wśród kanałów dokumentalnych był Fokus TV. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mogła stacja Water Planet, a najwięcej straciło Adventure - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział kanału Fokus TV we wrześniu 2021 roku wyniósł 1,14 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej wynik stacji zwiększył się o 3,64 proc. - wynika z udostępnionej portalowi Wirtualnemedia.pl analizy Havas Media Group opracowanej na podstawie danych Nielsen Audience Measurement. Warto dodać, że stacja ta nadaje w ramach naziemnej telewizji cyfrowej.

TVP Historia wyprzedziła TVN Turbo

Druga była TVP Historia, która awansowała z trzeciej lokaty. Średni dobowy wynik kanału w zeszłym miesiącu wyniósł 0,67 proc., po wzroście udziału w porównaniu do września 2020 roku o 34,34 proc.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Podium uzupełnia TVN Turbo, który spadł z pozycji wicelidera (w dół o 1,58 proc. do 0,62 proc. udziału).

18. miejsce zajął nowy kanał TVP Dokument, który wystartował 19 listopada 2020 roku. Jego średni udział we wrześniu br. wyniósł 0,10 proc.

Największym wzrostem w zestawieniu - wynoszącym 100 proc. do 0,002 proc. - pochwalić się mogła stacja Water Planet. Z kolei najwięcej straciło Adventure. Udział kanału zmalał o 62,50 proc. do 0,003 proc.

Fokus TV na czele również w 16-49

W grupie komercyjnej we wrześniu 2021 roku liderem był Fokus TV. Jego średni miesięczny udział w rynku telewizyjnym wyniósł tutaj 1,04 proc., po spadku o 4,60 proc.

Drugą lokatę zajęło TVN Turbo, którego wynik wyniósł 0,90 proc. (w dół o 14,68 proc.). Podium uzupełnia Discovery Channel (0,64 proc.; + 4,41 proc.).

W tej grupie wiekowej też największym wzrostem pochwalić się mógł kanał CI Polsat, którego średni wynik zwiększył się o 56,07 proc. do 0,17 proc.

Na przeciwnym biegunie w tym ujęciu też znalazł się kanał Adventure - strata stacji wyniosła 87,50 proc. do 0,001 proc.

Dołącz do dyskusji: Fokus TV liderem we wrześniu, TVP Historia wyprzedziła TVN Turbo

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fan serialu "Komisarz Mama"
Akurat z dobrych wyników tego kanału TVP trzeba się cieszyć :)
odpowiedź
User
WGM
Lubię oglądać na Focusie Kryptonim Szef Gwiazdy Labardu Wojny Magazynowe
odpowiedź
User
Xelos
Nie wiedziałem że Polsat Sport extra jest kanałem dokumentalnym 😀😃
odpowiedź