SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Udział Polo TV w styczniu spadł o 15 proc., a Eski - o 19 proc. Stars.tv na podium najchętniej oglądanych kanałów

Najpopularniejszym kanałem muzycznym w styczniu 2023 roku było Polo TV. Największym wzrostem w zestawieniu pochwalić się mógł kanał 4FunTV, a najwięcej stracił 4Fun Kids - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział naziemnego kanału Polo TV w styczniu 2023 roku wyniósł 0,29 proc. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej spadł o 14,71 proc. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Drugie miejsce zajęła Eska TV, której udział wyniósł 0,21 proc., po spadku o 19,23 proc.

Podium uzupełnia kanał Stars.tv, który miał 0,14 proc. udziału (bez zmian).

4Fun.TV z największym wzrostem

Piąty był kanał 4Fun.TV, który awansował z siódmej lokaty (do góry o 120 proc. do 0,11 proc.). Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu.

Z kolei najwięcej straciła stacja 4Fun Kids - było to 50 proc. do 0,06 proc. udziału. Kanał spadł z 4. na 6. lokatę.

Eska TV na czele również w 16-49, 4Fun.TV na podium

W grupie widzów w wieku od 16 do 49 lat w styczniu 2023 roku liderem była Eska TV. Udział kanału, po spadku o 22,92 proc., wyniósł 0,37 proc.

Druga była stacja Polo TV, której udział wyniósł 0,36 proc. (w dół o 20 proc.). Podium uzupełnia kanał 4Fun.TV, który awansował z miejsca siódmego (+ 190 proc. do 0,29 proc.).

W tym ujęciu najwięcej straciła stacja Kino Polska Muzyka (58,33 proc. do 0,05 proc.).

Dołącz do dyskusji: Udział Polo TV w styczniu spadł o 15 proc., a Eski - o 19 proc. Stars.tv na podium najchętniej oglądanych kanałów

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Quality
„ jakość SD nie pasuje do dzisiejszej rzeczywistości, gdzie coraz większe telewizory wymagają lepszej jakości” (dyrektor sieci Toya dla portalu WM). Szkoda, że wiele stacji muzycznych dalej mentalnie funkcjonuje w XX, a nie XXI wieku.
odpowiedź
User
pawellaska
starstv zawszebedzie na podium.Najlepsza muzyczxna telewizjawpolsce.Moim zdaniem
odpowiedź
User
ktostam99
4FUN.TV najlepsze
odpowiedź