„W rytmie serca” straciło 470 tys. widzów. Polsat wiceliderem

Czwarty sezon „W rytmie serca” po trzech tygodniach emisji ogląda średnio 1,94 mln widzów, o 470 tys. widzów mniej niż druga odsłona produkcji pokazywana rok temu. Produkcja daje Polsatowi drugie miejsce w rynku telewizyjnym.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
„W rytmie serca” straciło 470 tys. widzów. Polsat wiceliderem

„W rytmie serca 4” na antenie Polsatu oglądać można w niedziele o godz. 20.00, począwszy od 24 lutego br. Średnia widownia trzech pierwszych odcinków wyniosła 1,94 mln osób, co przełożyło się na 11,55 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 9,08 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 10,24 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Największą popularnością w analizowanym okresie cieszył drugi odcinek - zgromadził on przed telewizorami 2,04 mln oglądających.

grafika

Dla porównania, pierwsze cztery odcinki drugiego sezonu produkcji, emitowane jesienią ub.r., śledziło średnio 2,41 mln osób, co przełożyło się na 14,40 proc. udziału w rynku wśród wszystkich widzów, 12,02 proc. w grupie 16-49 oraz 13,27 proc. w grupie 16-59.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/polsat-wiosenna-ramowka-brak-nowosci-kontynuacje,7171113755371649a ##

Polsat w paśmie nadawania nowego serialu zajmuje drugie miejsce w rynku telewizyjnym wśród tzw. „wielkiej czwórki”. Liderem w tym paśmie jest TVP1, która emitując wtedy gł. „Blondynkę” i „Stulecie Winnych”, osiąga 10,61 proc. udziału. Trzeci jest TVN (gł. „MasterChef Junior”; 10,61 proc.), a czwarta - TVP2 (filmy fabularne; 5,02 proc.).

Wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59 Polsat zajmuje miejsce trzecie.

grafika

„W rytmie serca” to serial, w którym widzowie w każdym odcinku poznają dwie historie - medyczną i kryminalną. Uwikłani są w nie pacjenci i często, wspierani przez lokalną policję, lekarze. Akcja dzieje się w Kazimierzu Dolnym.

W czwartym sezonie serialu ponownie wystąpią: Mateusz Damięcki, Barbara Kurdej-Szatan, Maria Dębska, Piotr Polk, Piotr Fronczewski, Antoni Pawlicki, Elżbieta Romanowska i Dariusz Toczek. Do obsady nowych odcinków dołączą m.in.: Michalina Sosna, Aleksandra Domańska, Piotr Nerlewski, a gościnnie ponownie wystąpi Marcin Rogacewicz.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/caly-sezon-przyjaciolek-13-trafia-do-ipli,7171108517447809a ##

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Połowa TikToka w USA sprzedana. Tego samego inwestora może mieć właściciel TVN

Połowa TikToka w USA sprzedana. Tego samego inwestora może mieć właściciel TVN

Polskie Radio 24 z nową oprawą dźwiękową

Polskie Radio 24 z nową oprawą dźwiękową

Nowa prezes PwC w CEE. Agnieszka Gajewska zastąpi Adama Krasonia

Nowa prezes PwC w CEE. Agnieszka Gajewska zastąpi Adama Krasonia

Dorota Wysocka-Schnepf stawia na YouTube'a. "Poczucie powinności wobec prawdy" [TYLKO U NAS]

Dorota Wysocka-Schnepf stawia na YouTube'a. "Poczucie powinności wobec prawdy" [TYLKO U NAS]

New Balance MADE in USA
Materiał reklamowy

New Balance MADE in USA

Wielka przeprowadzka "Królowej przetrwania". Programu nie będzie w TVN7

Wielka przeprowadzka "Królowej przetrwania". Programu nie będzie w TVN7