SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Olga Podzińska HR business partner w grupie LTTM

Olga Podzińska dołączyła do grupy LTTM (LifeTube, Gameset, TalentMedia), świadczącej usługi z zakresu influencer i wideo marketingu, obejmując stanowisko HR business partner.

Olga PodzińskaArticle

Podzińska na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za współpracę z zarządem oraz managerami w zakresie HR, projektowanie, koordynowanie i wdrażanie procesów w organizacji oraz komunikację wewnętrzną i współpracę z zespołem kadrowo-płacowym.

Olga Podzińska poprzednio w Corporate Connections i BNI Polska

Podzińska zdobywała swoje doświadczenie w zakresie Human Resources od 2012 roku. Ostatnio pracowała dla Corporate Connections i BNI Polska, gdzie zajmowała się pełnym cyklem współpracy z pracownikami - od rekrutacji, onboardingu, po rozwój i offboarding. Współtworzyła i realizowała również strategię personalną firmy. Wdrażała procesy, standardy pracy oraz polityki i systemy HR zarówno w centrali, jak i biurach regionalnych.

- Olga dołączyła do zespołu, mając wieloletnie doświadczenie w swojej branży. W nowej roli będzie odpowiedzialna za szeroko rozumiany HR i współpracę z Zarządem oraz managerami. Stawiamy na najlepszych ludzi w budowaniu naszego zespołu i  jesteśmy pewni, że świetnie sprawdzi się w naszej organizacji i usprawni działanie firmy - mówi Sylwia Kowalska-Haupka, finance director i członek zarządu  LTTM.

Dołącz do dyskusji: Olga Podzińska HR business partner w grupie LTTM

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl