SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Olivia” z nowym układem graficznym i większymi zdjęciami

Na rynku ukazał się miesięcznik „Olivia" (Wydawnictwo Bauer) w odświeżonej wersji. Wprowadzone zmiany objęły przede wszystkim makietę, która ma być bardziej przestrzenna i nowoczesna.

Article

Odświeżony układ graficzny jest teraz bardziej zróżnicowany, a teksty redakcyjne zilustrowane zostały większymi niż dotychczas zdjęciami. Tematyka „Olivii" pozostała poradniczo-lifestylowa. Bohaterką najnowszego wydania jest Paulina Krupińska.

W numerze znalazły się ponadto materiały o tym czego warto nauczyć się od zwierząt, jak trenować pozytywne myślenie, czym farbować włosy bez chemii, 5 stylizacji na słoneczną i deszczową jesień, czy przepisy na grzybowe rarytasy w śródziemnomorskim stylu.

Objętość magazynu to 100 stron. Cena egzemplarzowa pozostała bez zmian - wynosi 3,49 zł. Wydanie wspiera kampania reklamowa obejmująca magazyny Wydawnictwa Bauer. Nakład tego wydania wynosi 75 tys. egzemplarzy.

Średnia sprzedaż "Olivii" w pierwszym półroczu 2021 roku wyniosła 38 604 egz.

Dołącz do dyskusji: „Olivia” z nowym układem graficznym i większymi zdjęciami

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ajkia
OMG tam nic się nie da przeczytać, nasrać i węża wpuścić...
0 1
odpowiedź