SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

OLX zachęca w reklamie, by nie rezygnować z marzeń (wideo)

Serwis ogłoszeniowy OLX przekonuje, że z żadnego z pragnień nie warto rezygnować i podsuwa rozwiązanie na to, jak na hobby, pasje, a czasem nawet ekstremalne przeżycia, znaleźć dodatkowe fundusze. Kampania promuje ogłoszenia z kategorii Moda i Elektronika.

Article

Kampania OLX skierowana jest do młodych odbiorców. Zachęca do sprzedawania i kupowania na platformie ogłoszeniowej OLX, tak by zarobione lub zaoszczędzone pieniądze móc przeznaczyć, na co tylko się chce, niezależnie od tego, czy będzie to skok ze spadochronem, czy wyjazd na długo wyczekiwany festiwal.

Kampania OLX dla pokolenia Z

- Z rozmów z przedstawicielami pokolenia Z, którzy są odbiorcami naszych spotów, wiemy, że mimo tych niestabilnych i niepewnych czasów inflacji oraz nadchodzącego kryzysu chcą mieć możliwość przeżycia swojego życia i spełnienia marzeń - mówi Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX. - Właśnie w spełnianiu tych marzeń może pomóc nasz serwis i na tym oparliśmy kampanię - dodaje.

Na kampanię składają się 4 spoty. Od 24 października można je oglądać w telewizji, w social mediach, w kinach i na platformach VOD.

Za stronę kreatywną odpowiada agencja 180 Heartbeats + Jung v. Matt., za produkcję odpowiada Lucky Luciano Pictures. Reżyserią spotów zajął się Tadeusz Śliwa, realizacją zdjęć Michał Englert.

Dołącz do dyskusji: OLX zachęca w reklamie, by nie rezygnować z marzeń (wideo)

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
oof
kampania o niczym, taka sama jak wszystkie inne teraz.
5 0
odpowiedź
User
Seba
Nijakość widzę...Olx nie w formie. Potraficie robic świetną komunikację, ale nie tym razem. Fanatyk, Chabior, T-raperzy... polecam wrócić do tego poziomu. Poszukiwane lepszego wrogiem świetnego
2 0
odpowiedź
User
marcepanowa1
I tak powinno być, uważam, że warto spełniać swoje marzenia. Od dawna chciałam polatać w leszczyńskim tunelu aerodynamicznym i udało mi się to zrobić. Chciałabym jeszcze skoczyć ze spadochronem, chociaż to akurat wymaga sporo odwagi.
0 0
odpowiedź