SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Onet Poczta z funkcjami wspierającymi zakupy i usługi online

Onet Poczta wprowadza nowe rozwiązania dla użytkowników, które ułatwiają korzystanie z poczty elektronicznej podczas zakupów online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się m.in.: dostęp do ofert, kuponów rabatowych i zwrotów za zakupy od goodie. Nowe funkcje Onet Poczty umożliwiają również proste zarządzanie newsletterami, co pozwoli utrzymać porządek w tego rodzaju wiadomościach.

Article

„W ostatnich latach, zakupy online zyskały na znaczeniu. Z naszych badań wynika, że ponad 85% użytkowników Onet Poczty wskazuje je jako codzienną potrzebę. - Niestety do tej pory dostawcy poczty w Polsce nie wspierali tego aspektu życia użytkowników. Emaile z powiadomieniami ze sklepów czy kodami promocyjnymi mieszały się z prywatną korespondencją użytkowników. Efektem było poczucie chaosu i nieświadome pomijanie ważnych wiadomości. Dotychczasowe funkcje dostępnych na rynku poczt e-mail nie były dostosowane do tych wyzwań. Odrobiliśmy tę lekcję jako pierwsi, tworząc skrzynkę przyjazną zakupom internetowym” – mówi cytowany w komunikacie Marek Kopeć, head of Onet Poczta.

W ramach współpracy z goodie, Onet Poczta udostępnia usługę cashback, która pozwala użytkownikom na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych na zakupy online. Oferty z cashbackiem są wyraźnie oznaczone na liście maili i dodatkowo zgromadzone w folderze „Cashback”.

„goodie powstało po to by ułatwiać korzystanie z okazji zakupowych. Aby to umożliwić łączy w sobie funkcje wielu dostępnych na rynku aplikacji, a także nowych, autorskich rozwiązań, które wspierają mądre decyzje zakupowe. Dzięki usłudze cashback na kontach użytkowników goodie naliczyliśmy już ponad 50 milionów złotych zwrotu za zakupy. Jesteśmy przekonani, że to świetne narzędzie wspierające klientów w codziennych zakupach i w oszczędzaniu pieniędzy. Warto zwrócić uwagę, że cenią je również klienci – za pośrednictwem goodiecashback wydali już ponad 2 mld zł. Dlatego wspólnie z Onet Pocztą zdecydowaliśmy się udostępnić naszą usługę szerokiej grupie jej użytkowników. Dzięki połączeniu goodie ze skrzynką mailową korzystanie ze zniżek oraz otrzymywanie zwrotów za zakupy w postaci cashbacku będzie jeszcze łatwiejsze” – mówi Bolesław Witkowski z Millennium Goodie.

Inteligentne algorytmy

Onet Poczta wprowadza również innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie newsletterami i korzystanie z ofert promocyjnych. Dzięki inteligentnym algorytmom, newslettery są filtrowane i segregowane do specjalnego folderu, co pozwoli użytkownikom na szybkie podejmowanie decyzji dotyczących zarządzania mailami jednym kliknięciem. Ze specjalnego folderu będzie można wypisać się z otrzymywania treści od wybranego nadawcy, usunąć poprzednie wiadomości lub zobaczyć wszystkie newslettery w postaci listy maili.

Użytkownicy nowego rozwiązania otrzymają też dostęp do aktualnych kuponów rabatowych i ofert w najpopularniejszych sklepach internetowych. Będą one graficznie wyróżnione i łatwo dostępne w folderze „Kupony”.

Z nowych funkcji mogą korzystać wszyscy użytkownicy Onet Poczty. Wystarczy włączyć inteligentne funkcje oraz podać swój adres email, dokonując zakupów w sklepach internetowych lub zapisując się na wybrany newsletter. Nowe rozwiązania aktywują się automatycznie podczas korzystania ze skrzynki pocztowej i są oparte na otrzymanej przez użytkownika korespondencji.

Co to jest goodie

Onet Poczta dostarcza rozwiązania, które ułatwiają życie w cyfrowej rzeczywistości. Bezpośrednio ze skrzynki można opłacać rachunki, zamawiać kuriera, zobaczyć swoje bilety oraz rezerwacje. Od teraz dodatkowo ułatwia robienie zakupów online, w bezpiecznym środowisku dzięki dodatkowym zabezpieczeniom w postaci: dwuetapowej weryfikacji, BIMI czy funkcji Zaufanego Nadawcy.

Ponad 4 mln aktywnych użytkowników miesięcznie korzysta z Onet Poczty na każdym urządzeniu. W tym na nowoczesnych aplikacjach, stworzonych zgodnie z najnowszymi trendami w designie mobilnym.

goodie to bezpłatna aplikacja mobilna i strona internetowa www.goodie.pl, która pomaga oszczędzać na zakupach. Łączy funkcję zwrotów za zakupy z wygodnym przewodnikiem po ofertach promocyjnych sklepów stacjonarnych i internetowych. Umożliwia przeglądanie gazetek z promocjami najpopularniejszych sklepów i dyskontów oraz tworzenie list zakupów.

goodie agreguje kupony rabatowe i w ramach usługi cashback zapewnia zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy w blisko 800 sklepach online. Udostępnia również wirtualne karty podarunkowe, którymi można płacić we wszystkich sklepach internetowych i stacjonarnych w Polsce, w tym nawet na stacjach benzynowych czy w restauracjach.

W październiku Onet na przeglądarkach odwiedziło 17,7 mln użytkowników (59,57 proc. zasięgu), którzy spędzili tam średnio 1 godzinę, 48 minut i 8 sekund (dane Mediapanelu). 

Dołącz do dyskusji: Onet Poczta z funkcjami wspierającymi zakupy i usługi online

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Janek
Przyjemne z pożytecznym
odpowiedź
User
mike
Główną funkcjonalnością onet poczty to spamowanie. Podobnie jak wp czy interiów.
odpowiedź
User
DSA / DMA
Czy to podlega pod śledzenie aktywności w sieci użytkowników takiej skrzynki mailowej?
odpowiedź