SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Open-Net za 600 tys. zł przejmie Telsat

Open-Net - publiczny operator telekomunikacyjny dostarczający usługi telefonii stacjonarnej i internetowej - podpisał przedwstępną umowę nabycia sieci telekomunikacyjnej Telsat. Wstępna wartość umowy została określona na kwotę 600 tys. zł.

Open-Net za 600 tys. zł przejmie Telsat

Zawarcie właściwej umowy ma nastąpić po zakończeniu audytu, jednak nie później niż w terminie do dnia 30 marca 2012 r.

"Po zakończeniu procesu integracji struktur, skupimy się na wdrożeniu nowych usług w obszarze działania sieci tj. na obszarze gminy Łazy koło Zawiercia. W chwili obecnej Telsat oferuje usługi z zakresu telewizji kablowej, dlatego też w pierwszej kolejności będziemy chcieli uzupełnić bazę programową, a także rozszerzyć ofertę o usługi internetu i telefonu. Biorąc pod uwagę duży potencjał regionu, spodziewamy się dość dynamicznego przyrostu w zakresie zdobywania udziałów na tym rynku, oczywiście w pierwszej kolejności będziemy chcieli dotrzeć z nowymi usługi do klientów którzy korzystali już z usług Telsatu.” - stwierdził Janusz Kumala, prezes zarządu Open-Net.

Transakcja nabycia Telsat ma zostać sfinalizowana ze środków pozyskanych z emisji obligacji. Docelowo Open-Net zamierza wyemitować obligacje zamienne na akcje o wartości do 15 mln zł. Środki pozyskane z emisji obligacji operator planuje przeznaczyć na akwizycje podmiotów z branży telekomunikacyjnej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Open-Net za 600 tys. zł przejmie Telsat

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl