SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Opinie.pl - pierwsza internetowa platforma badania opinii i rynk

Z początkiem września ruszyła pierwsza w Polsce platforma badania opinii i rynku Opinie.pl (www.opinie.pl), umożliwiająca przeprowadzanie badań on-line za pomocą internetowych narzędzi pomiarowych takich jak: kwestionariusze internetowe pop-up, kwestionariusze internetowe web-page, indywidualne wywiady internetowe pop-up.

Główne obszary przeprowadzanych e-badań to: pomiar satysfakcji konsumentów, analiza preferencji konsumentów oraz testowanie produktów i opakowań.

E-badania prowadzone są za pośrednictwem firmowych stron WWW.

W ofercie Opinie.pl znajdują się dwie podstawowe formy współpracy z klientami: badanie dedykowane, w pełni obsługiwane merytorycznie i informatycznie przez Opinie.pl lub w pełni samodzielne prowadzenie badań za pomocą zintegrowanej interaktywnej usługi e-Quick. Usługa ta pozwala na stworzenie kwestionariusza internetowego wraz ze skalowaniem, monitoruje przebieg badania, przeprowadza analizę statystyczną oraz generuje raport z wynikami badania. Rola zlecającego ogranicza się do uzupełnienia kodu HTML strony firmowej o fragmentu kodu wygenerowanego przez e-Quick.

Platforma Opinie.pl prowadzona jest przez specjalnie w tym celu utworzony Dział e-Badań HOGA.PL S.A., który opracowuje zarówno merytoryczne, jak i informatyczne rozwiązania stosowane w e-badaniach.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Opinie.pl - pierwsza internetowa platforma badania opinii i rynk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl