SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Opisy z Wikipedii na mapach pkt.pl

Na mapach w serwisie pkt.pl wprowadzone zostały opisy poszczególnych miejsc pochodzące z Wikipedii. Informacje są dostępne w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Opisy z Wikipedii na mapach pkt.pl

Dzięki opisom zaczerpniętym z Wikipedii użytkownicy map w serwisie pkt.pl mogą bez dodatkowego wyszukiwania przeglądać informacje na temat wybranych miast lub regionów. Żeby skorzystać z tej opcji, należy w oknie wyszukiwarki pkt.pl wpisać nazwę miejscowości, rozwinąć listę „Przydatne punkty” i zaznaczyć hasło „Wikipedia”. Na mapie pojawią się wtedy informacje o znajdujących się w okolicy obiektach i lokalizacjach. Takie dane są wyświetlane w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Nowa opcja została udostępniona na pkt.pl w ramach partnerstwa z Wikipedią. – Systematycznie rozszerzamy i dopasowujemy naszą witrynę do potrzeb użytkowników, którzy oczekują szczegółowych informacji o interesujących ich lokalizacjach – uzasadnia Iwona Skrzęta, dyrektor działu rozwoju internetu w pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Opisy z Wikipedii na mapach pkt.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl