SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Trzy nowe pakiety Orange Polska dla firm z internetem światłowodowym

Od poniedziałku, 5 października, klienci biznesowi Orange Polska mogą korzystać z usługi Nowy Internet Firmowy. Oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, operator proponuje trzy plany taryfowe: S, M i L. 

Article

Plany są zaprojektowane i wprowadzone z myślą o najmniejszych jednostkach gospodarczych. - Nowy Internet Firmowy to wiele możliwości zwiększających stabilność i bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Łączymy tradycyjny dostęp do internetu z profesjonalnymi usługami z sektora ICT zapewniającymi firmom bezpieczeństwo informatyczne oraz ciągłość i stabilność działania. To ważny krok w stronę realizacji naszej strategii opartej na wprowadzaniu naszych klientów do świata self-care i digital - komentuje Bożena Leśniewska, wiceprezes zarządu Orange ds. rynku biznesowego.

Internet Firmowy S to propozycja zawierająca dwie dodatkowe usługi: CyberTarczę stacjonarną oraz Wsparcie zdalne, czyli diagnozowanie i usuwanie usterek na firmowym sprzęcie za pomocą bezpłatnej infolinii. Miesięczny koszt dla abonenta to 58,77 zł (plus VAT). Internet Firmowy M to z kolei opcja dla ceniących elastyczność. Oprócz Wsparcia zdalnego umożliwia wybór dwóch dodatkowych usług spośród czterech: CyberTarczy stacjonarnej; Orange Office, czyli wirtualnego biura z narzędziami wspierającymi pracę zdalną i biznes online oraz 10 GB przestrzeni hostingowej z możliwością rozbudowy do 110 GB. Ten plan obejmuje też wsparcia zaawansowane, zapewniające naprawę komputera u klienta w ciągu 24 godzin od zgłoszenia i wreszcie 8 h SLA, czyli gwarancji naprawy łącza internetowego w ciągu 8 godzin. Wybrane usługi można bezpłatnie zmieniać w dowolnym momencie. Miesięczny koszt tego pakietu to 73,77 zł plus VAT.

Najbogatszy wariant - Internet Firmowy L - zawiera wszystkie wspomniane usługi oraz dodatkowo Stały adres IP niezbędny m.in. do monitoringu online, czy hostingu stron WWW lub serwerów. Cena – 93,77 zł plus VAT.

W drugim kwartale 2020 r. Orange Polska osiągnął przychody w wysokości 2,828 mld zł, co oznacza wzrost rok do roku o 2,5 proc. W okresie pierwszych sześciu miesięcy br. przychody operatora po wzroście o 1,7 proc. zamknęły się kwotą 5,632 mld zł.

Dołącz do dyskusji: Trzy nowe pakiety Orange Polska dla firm z internetem światłowodowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl