SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange reklamuje ofertę dla firm i światłowód

Orange Polska prowadzi równolegle trzy kampanie reklamowe, w których promuje nową ofertę światłowodu, nową ofertę dla firm oraz oferty “Superobniżka na smartfony i bezpieczne plany 5G”. Realizują je m.in. agencje Value Media i SalesTube (GroupOne).

Article

Wraz ze zbliżającym się końcem wakacji Orange Polska rozpoczął komunikację nowej oferty - “Oferta na szóstkę. Superobniżka na smartfony i bezpieczne plany 5G”, w której wybrane topowe smartfony dostępne są  z darmową cyberochroną w planach 5G nawet o 1300 zł taniej. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy przeniosą swój numer do Orange, wybierając abonament komórkowy w Planie L na 24 miesiące.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy budująca świadomość wśród konsumentów kampania reklamowa „Oferta na szóstkę. Superobniżka na smartfony i bezpieczne plany 5G”, realizowana w TV oraz digitalu. W zakresie strategii, planowania i zakupu mediów  kampania realizowana jest przez agencję Value Media we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One). Za strategię kreatywną kampanii odpowiada agencja Leo Burnett, a za działania w social mediach Follow Agency. 

Produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Dobro, za postprodukcję odpowiada Studio Orka, a udźwiękowienie spotów zrealizowane zostało przez Lunapark.

 

Większa prędkość światłowodu i nowa oferta dla firm

Kolejna kampania promuje ofertę ”Większa prędkość światłowodu za cenę niższą przez rok w umowie na 24 miesiące”, z której skorzystać mogą nowi klienci, którzy zdecydują się przenieść swój plan komórkowy do pakietu Love Mini ze światłowodem.

Działania reklamowe realizowane są w telewizji oraz digitalu. W zakresie strategii, planowania i zakupu mediów  kampania realizowana jest przez agencję Value Media we współpracy z agencją e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One). Za strategię kreatywną kampanii odpowiada agencja Leo Burnett, a za działania w social mediach Follow Agency. Produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Dobro, za postprodukcję odpowiada Studio Orka, a udźwiękowienie spotów zrealizowane zostało przez Lunapark.

Z nowej oferty internetu od Orange mogą teraz skorzystać firmy. Promocja “Odkryj bezkres firmowego internetu” dostępna jest w planie firmowym XL z umową na 36 miesięcy - dzięki niej klienci mają dostęp do internetu mobilnego bez limitu danych oraz limitu prędkości na terenie całego kraju. Ponadto ci, którzy zdecydują się podpisać umową z operatorem w wybranym pakiecie, otrzymają drugi numer telefonu za 0 zł.

Kampania reklamowa promująca tę ofertę obejmuje wybrane stacje tv oraz internet. W zakresie strategii, planowania i zakupu mediów  kampania realizowana jest przez agencję Value Media. W obszarze digital działania realizowane są w modelu house of communication we współpracy z agencją  e-commerce & MarTech connected SalesTube (Group One). Za strategię kreatywną kampanii odpowiada agencja Havas. Produkcją spotu zajęło się studio produkcyjne Selfish3 Production, za postprodukcję odpowiada Studio Orka, a udźwiękowienie spotów zrealizowane zostało przez Chimney Group.

Dołącz do dyskusji: Orange reklamuje ofertę dla firm i światłowód

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl