SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"O" w nowej komunikacji Orange dla Firm

Orange Polska realizuje wiosenną kampanię Orange dla Firm, którą przygotowała Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych marki.

Nowa komunikacja marki ma być autentyczna, dynamiczna i być blisko konsumentów. W wiosennej kampanii, skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw marka stara się być jak najbliżej swoich klientów i towarzyszyć im w codziennej drodze do rozwoju firmy. Marka największy nacisk kładzie na oferty FTTH. Przedsiębiorca w ramach oferty Internetu Firmowego, poza stabilnym  i niezawodnym światłowodem otrzymuje dodatkowe usługi, takie jak CyberTarcza i Wsparcie IT, które mogą mu pomóc w cyfrowym świecie. Zachęceniem do skorzystania z oferty Orange jest reakcja bohaterów, która jest wspólnym mianownikiem każdej odsłony reklamy, czyli mocno wypowiedziane „O”

- Wykorzystanie „O” w komunikacji miało być lekkim, ekspresyjnym i bardzo charakterystycznym dla marki dodatkiem, który wyróżni naszą komunikację. „O” w zależności od sytuacji niesie za sobą inny ładunek i wyraża, inne emocje: od ekscytacji po zdziwienie np.: jak łatwe i szybkie może być korzystanie z technologii. W oczywisty sposób nawiązuje też do nazwy Orange, na czym nam zależało – mówi Rafał Ryś, creative director Havas Warsaw.

- Orange jest marką innowacyjną, której kompetencje wychodzą znacznie poza obszary standardowego telekomu, oprócz core’u biznesu oferujemy rozwiązania m.in. z zakresu ICT, wspierając firmy w codziennym prowadzeniu ich biznesu. W obecnej kampanii, w ramach usługi światłowodu, klient otrzymuje pakiet bezpieczeństwa. CyberTarcza chroni go w sieci i zapewnia cyberbezpieczeństwo, a Wsparcie IT pozytywnie wpływa na ciągłość pracy, dzięki pomocy ekspertów Orange przy problemach ze sprzętem i oprogramowaniem – mówi Szymon Biela, dyrektor komunikacji marketingowej Orange.

Celem, który przyświecał twórcom kampanii było nie tylko poinformowanie o najnowszej ofercie, ale przede wszystkim wzmocnienie rolki marki Orange jako firmy przyjaznej, pomagającej swoim klientom oraz otwartej na nowości, które jest w stanie wdrażać. Havas Creative odpowiada za strategię, kreację oraz nadzór nad produkcją 30’’, 15’’ i wsparcie 15’’ spotu loteryjnego, BTL, digital. Value Media realizowała zakup mediów, za produkcję odpowiadała Papaya Films, za postprodukcję Badi Badi, a realizację dźwięku Lunapark. 

Dołącz do dyskusji: "O" w nowej komunikacji Orange dla Firm

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dan
może zrobią crossa z „Ż” i „Pru”?
1 0
odpowiedź
User
trend
może zrobią crossa z „Ż” i „Pru”?
i jeszcze z "L" ? Kreatywnie ci marketingowcy wielce.
1 0
odpowiedź