SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

Operator Orange Polska udostępnił nową platformę Orange Love oferującą w jednym pakiecie 4 usługi związane z internetem światłowodowym i rozrywką. Ofertę można modyfikować, cena podstawowego pakietu wynosi 69 złotych. - W zasięgu naszego światłowodu jest dzisiaj 1,5 miliona gospodarstw domowych, do końca roku będzie obecny w 52 miastach w Polsce - zapowiada w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Mariusz Gaca, wiceprezes zarządu ds. rynku konsumenckiego w Orange Polska.

Article

Nową ofertę o nazwie Orange Love operator zaprezentował na konferencji prasowej, w trakcie której przedstawiono też wyniki sondażu przeprowadzonego przez Orange. Z badania wynika, że w wypadku pakietów wiązanych dla użytkowników najważniejsza jest cena, na którą wskazało 28 proc. respondentów. Na kolejnych miejscach znalazły się atrakcyjne treści w telewizji (21 proc.) oraz szybki internet (15 proc.).

W podstawowej wersji Orange Love oferuje 4 usługi. Pierwszą z nich jest internet światłowodowy o przepustowości do 100 Mb/s, kolejne to telewizyjny pakiet 97 kanałów (w tym 33 w jakości HD), karta SIM z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami oraz limitem 3 GB danych, a także telefon domowy oferujący nielimitowane połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej, USA i Kanadzie, a także z numerami komórkowymi w USA i Kanadzie.

Cena takiego pakietu wynosi 69 zł miesięcznie przez pierwszy rok oraz 99,90 zł przez kolejnych 12 miesięcy (przy umowie na 2 lata).

W tych lokalizacjach, w których nie ma infrastruktury światłowodowej Orange oferowany jest internet w innych technologiach w ramach Neostrady. Poza ofertą Orange Love złożoną z 4 usług dostępna jest także jej odmiana z internetem i telefonem komórkowym. Ceny wybranych pakietów Orange Love widoczne są w tabeli. Dotyczą one umów zawieranych z operatorem na 24 miesiące.

Operator zapowiada, że użytkownicy Orage Love mają szerokie możliwości modyfikacji oferowanych pakietów i przystosowania ich do własnych potrzeb. Np. za dodatkową opłatą 10 lub 40 zł można przyspieszyć światłowodowy internet odpowiednio do 300 i 600 Mb/s. Płatne są też m.in. dodatkowe kanały telewizyjne, opcja Multiroom (10 zł/mies.) i Orange TV Go (4,99 zł/mies.).

Użytkownicy opcji Orange Love ze światłowodem otrzymują w komplecie nowy dekoder telewizyjny Samsunga pozwalający na oglądanie telewizji w jakości 4K Ultra HD oraz modem FunBox 3.0 zapewniający szybki transfer danych.

W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Mariusz Gaca, wiceprezes zarządu ds. rynku konsumenckiego w Orange Polska podkreśla, że Orange Love stanie się jednym ze sztandarowych produktów oferowanych przez firmę. - Nasza polityka zmierza do zmiany oferty w tym kierunku, by Orange był w mniejszym stopniu kojarzony wyłącznie z operatorem komórkowym, a w coraz większym z dostawcą kompleksowych usług dla domu i użytkowników - wyjaśnia Mariusz Gaca.

Na jakie efekty biznesowe nowej oferty liczy operator w sytuacji, gdy jego internet światłowodowy wciąż nie jest szeroko dostępny w Polsce. - Rozbudowa infrastruktury światłowodowej to dla nas obecnie jeden z priorytetów - przyznaje Gaca. - W zasięgu naszego światłowodu jest dzisiaj 1,5 mln gospodarstw domowych, do końca roku będzie obecny w 52 miastach w Polsce. Niedawno liczba użytkowników korzystających w Orange ze światłowodu przekroczyła 100 tys. Nie mam wątpliwości, że ta liczba będzie szybko rosła, a Orange Love jest ofertą która wyraźnie wychodzi naprzeciw temu trendowi.

Dołącz do dyskusji: Orange wprowadza Orange Love - elastyczną ofertę z internetem światłowodowym w cenie od 69 zł

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Arek Szpekowicz
Mam net 20Mb + tv za 69zł, więc jak porównam to z ofertą orange to jestem w szoku. Niestety nie ma jeszcze światłowodu w moim bloku i nie wiadomo kiedy będzie :(
odpowiedź
User
Mariusz
Szkoda tylko, że to oferta dla wybranych... Prowincja pozbawiona światłowodu może się obejść smakiem...
odpowiedź
User
Kamile
Cena 69/99.99 to nie jest cena podstawowa. To cena jeśli zgodzisz sie na e-faktury oraz otrzymywanie informacji marketingowych od Orange.
odpowiedź