SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Światłowód Pro 2.0 - nowa opcja internetu światłowodowego w Orange

Orange wprowadza nową opcję internetu światłowodowego – Światłowód Pro 2.0. Łączna prędkość internetu osiągana na wielu urządzeniach wynosi teraz do 2 Gb/s, a prędkość maksymalna na jednym urządzeniu - do 1 Gb/s. Za pierwsze 2 miesiące korzystania z nowej prędkości klient nie zapłaci abonamentu za tę usługę.

Orange Światłowód Pro 2.0 to oferta z internetem do 2 Gb/s, osiąganych jako suma prędkości na co najmniej dwóch urządzeniach (na jednym urządzeniu do 1 Gb/s). Prędkość wysyłania danych w tej opcji prędkości wynosi do 600 Mb/s.

Przez pierwsze 2 miesiące przy wyborze umowy ważnej przez 24 miesiące, najszybszy światłowód od Orange klienci otrzymają za 0 zł. Od 3 miesiąca opłata wyniesie od 89,99 zł/mies. z rabatami (+4,99 zł/mies. za modem) oraz dopłata 20 zł/mies. za internet w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej. Od 25 miesiąca umowa przedłuży się na czas nieokreślony, a cena wzrośnie o 10 zł/mies.

Usługa Światłowód Pro 2.0 będzie świadczona w sieci własnej Orange na obszarze zderegulowanym (poza POPC). W jej zasięgu jest prawie 2,7 mln gospodarstw domowych w Polsce. Orange dostarcza światłowód w technologii FTTH (Fiber To The Home), czyli do samego mieszkania.

Ochrona smartfonów, darmowa CyberOchrona w planach 5G, oferta dla firm

Oprócz nowej opcji internetu światłowodowego, Orange ogłosił wprowadzenie usługi Ochrona Smartfonów, która zabezpiecza urządzenia zakupione w zestawie. Usługa kosztuje 33 zł/mies., w tym pierwszy miesiąc za 0 zł.

Kolejna nowość to darmowa CyberOchrona, która jest teraz dostępna we wszystkich nowych planach 5G. W ramach abonamentu klienci Orange otrzymują za 0 zł CyberOchronę dla jednego numeru i mogą z niej korzystać tak długo, jak długo posiadają Plan S, M lub L z tą usługą.

CyberOchrona pomaga chronić przed złośliwym oprogramowaniem, utratą pieniędzy i kradzieżą danych. Filtruje niechciane treści i strony www. Dzięki niej można też ustawić blokadę kategorii stron internetowych lub konkretnych adresów i dzięki temu kontrolować treści, które dzieci przeglądają w internecie. Usługa działa automatycznie, nie wymaga instalowania aplikacji.

Ponadto pomarańczowy operator rozpoczął kolejną odsłonę dedykowanej firmom akcji "Szczególnie polecane smartfony", której pierwsza edycja potrwa do 16 lutego br. Orange oferuje w niej smartfony z opłatą 0 zł na start, m.in. Oppo A17 4/64 GB za 16 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym S, Samsung Galaxy A23 5G 4/64 GB w cenie 25 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym M, Samsung Galaxy S21 FE 5G 6/128 GB za 58 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym L oraz Samsung Galaxy S22 5G 8/128 GB w cenie 70 zł + vat/mies. przez 36 miesięcy z Planem Firmowym XL.

Dla klientów biznesowych operator przedłużył także ofertę dodatkowego pakietu internetu 300 GB w prezencie na 6 mies., do wykorzystania w kraju. Oferta przeznaczona zarówno dla nowych, jak i przedłużających umowy klientów, obowiązuje dla wszystkich wariantów Planu Firmowego oraz dla mobilnego Internetu Biurowego.

Dołącz do dyskusji: Światłowód Pro 2.0 - nowa opcja internetu światłowodowego w Orange

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl