Orange z konkursem dla małych firm. Do wygrania powierzchnia reklamowa

Orange rozpoczyna konkurs „Reklama dla Firm”, w ramach którego udostępni 353 małym firmom część własnej powierzchni reklamowej. Trzy miesiące temu operator postąpił już podobnie podczas swojej kampanii.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

Do konkursu „Reklama dla Firm” od 9 sierpnia do 9 września mogą zgłaszać się wszystkie osoby fizyczne w Polsce prowadzące działalność gospodarczą. Rejestracja odbywa się w serwisie reklamadlafirm.pl. Jedynym zadaniem przedsiębiorcy jest odpowiedź na pytanie „Jak ułatwiasz sobie prowadzenie firmy?”.

Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wyłonionych zostanie 353 zwycięskich firm. Każda z nich otrzyma bezpłatny pakiet reklamowy obejmujący kampanię na tablicach zewnętrznych w mieście wybranym w momencie rejestracji. Na billboardach udostępnianych przez Orange znajdzie się hasło reklamowe lub nazwa i dane kontaktowe firmy. Kampania zwycięzców konkursu obejmie łącznie 49 miast w całej Polsce, a ruszy w październiku.

Orange udostępniło już swoją powierzchnię reklamową (na outdoorze, w internecie i prasie) innym firmom w ramach majowej kampanii wspierającej nową ofertę biznesową. Przy czym wtedy darmową promocję otrzymali tylko najbardziej lojalni klienci korporacyjni (przeczytaj więcej o tej akcji).

Orange podkreśla, że według sondażu, którego realizację zlecił Millward Brown SMG/KRC, z udziału w majowej kampanii zadowolonych jest aż 93 proc. jej uczestników, 92 proc. z nich deklaruje chęć ponownego uczestnictwa, a 88 proc. poleciłoby ją innym przedsiębiorcom. Natomiast prawie trzy czwarte uczestników pierwszego akcji odczuło jej pozytywny wpływ na ich działalność biznesową. Dodatkowo w grupie przedsiębiorców, którzy nie brali udziału w tym projekcie, pozytywnie oceniło go ponad jedna trzecia.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Solorz razem z dziećmi, awans twórców Media Expert i ElevenLabs. Oto najbogatsi Polacy

Solorz razem z dziećmi, awans twórców Media Expert i ElevenLabs. Oto najbogatsi Polacy

TOK FM znów wygrało z byłym szefem KRRiT. Grzywna uchylona

TOK FM znów wygrało z byłym szefem KRRiT. Grzywna uchylona

Michał Piróg po 25 latach odchodzi z TVN. "Nadszedł czas na nowe"

Michał Piróg po 25 latach odchodzi z TVN. "Nadszedł czas na nowe"

T-Mobile Polska zyskał 300 tys. abonentów. Tyle zarabia

T-Mobile Polska zyskał 300 tys. abonentów. Tyle zarabia

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu
Materiał reklamowy

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu

Przeszukanie w Allegro. Pod lupą metody dostaw zakupów

Przeszukanie w Allegro. Pod lupą metody dostaw zakupów