SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange z Neostradą do 80 Mb/s za 39,90 złotych i nowymi Smart Planami Open

Orange poinformował o zmianach w swojej internetowej i komórkowej ofercie. Od 25 czerwca udostępni użytkownikom Neostradę w opcji do 80 Mb/s w obniżonej cenie 39,90 złotych, a także nowe opcje Smart Planów Open.

Article

W komunikacie operator wyjaśnia, że do tej pory niższe ceny Neostrady mógł zaoferować jedynie mieszkańcom 76 gmin w Polsce, bowiem jesienią ub.r. zostały tam zniesione ograniczenia regulacyjne. Obecnie jednak może je udostępnić wszystkim abonentom w ramach promocji.

Według nowych stawek użytkownicy, którzy posiadają telefon stacjonarny zapłacą za dostęp do internetu za pośrednictwem Neostrady o prędkości do 10, 20 lub 80 Mb/s jedną kwotę - 39,90 zł. Ci z użytkowników, którzy nie są abonentami telefonii stacjonarnej w Orange będą musieli do tej ceny dopłacić 29,24 zł za utrzymanie łącza.

W rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange wyjaśnia, że podział na poszczególne progi prędkości transferu pomimo jednej ceny wynika z kwestii technicznych.

- Chodzi o to, że w wypadku każdego z naszych klientów mamy do czynienia z różnymi warunkami dotyczącymi przepustowości dostępnych łączy - zaznacza Jabczyński. - W związku z tym nie możemy na przykład zaoferować użytkownikowi umowy na Neostradę o prędkości do 80 Mb/s w sytuacji, gdy w jego wypadku warunki techniczne pozwalają na osiągnięcie maksimum 20 Mb/s.

Oprócz nowych warunków dostępności Neostrady Orange proponuje też obniżone koszty związanych z nią innych usług. Obecnie w jednej ujednoliconej cenie na poziomie 59,90 zł można zamówić zarówno Neostradę z Telewizją, jak i pakiet FunPack składający się z Neostrady z Telewizją i Telefonu.

Orange przygotował też trzy nowe taryfy w obrębie Smart Planów Open. W pierwszej z nich (Super Smart Plan Open – bez telefonu komórkowego) za kwotę 29,99 zł miesięcznie użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz SMS-y i MMS-y, dostęp do internetu z limitem do 5 GB oraz 400 minut rozmów w roamingu w UE i 100 MB danych.

W Smart Planie Halo Open (z telefonem komórkowym) oprócz nielimitowanych rozmów i SMS-ów jest też do 800 wiadomości MMS, i trzy różne limity internetu mobilnego – do 100 MB za 5 zł, do 500 GB za 10 zł oraz do 1 GB za 15 zł. Do tego dochodzi pakiet 400 minut rozmów w roamingu. Za tę taryfę trzeba zapłacić 39,98 zł.

Najdroższa z opcji to kosztujący 59,98 zł Smart Plan Multi Open, również z telefonem komórkowym. Do dyspozycji użytkownika w tej taryfie są nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS, internet z limitem do 5 GB oraz 400 minut rozmów w roamingu. W pakiecie są też dodatkowe usługi w postaci Nawigacji Orange i Ochrony Wyświetlacza za darmo przez pierwszy miesiąc i z dodatkową opłatą 4,99 zł w kolejnych miesiącach.

Dołącz do dyskusji: Orange z Neostradą do 80 Mb/s za 39,90 złotych i nowymi Smart Planami Open

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tabasco
Orange niech sobie wsadzi w d*pę, ten internet. Zero stabilności i jeszcze ten haczyk "do", przez który masz i tak najniższą możliwą prędkość, mimo iż technicznie możliwa jest o wiele większa.
odpowiedź
User
Jełop
Masz rację jak najdalej od Orange! Cały czas robią w wała swoich klientów z tym "Do" i pewnie będzie dalej tak samo. Zobacz najbliższe forum na temat Neostrady i poczytajcie sobie wpisy, ludzie nie kłamią!
odpowiedź
User
Marek
jednak ugięli pod naciskiem konkurencji . Ja przeszedłem na konkurencyjny światłowód bo była promocja podłączenie i rok za darmo a prędkość to 100mb/s
odpowiedź