SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orange z większymi pakietami internetowymi dla firm

Orange wprowadził nowe pakiety w usłudze Internet LTE dla Firm. Są większe limity, transfer po wyczerpaniu zapasu danych i pakiety roamingowe. Ceny od 19,99 do 69,99 złotych miesięcznie.

Article

Cena netto najniższego pakietu (Podstawowego) przy umowie na okres 24 miesięcy bez zakupu terminala wynosi 19,99 zł. Obejmuje pakiet Nielimitowane LTE o wielkości 15 GB przy maksymalnej prędkości transmisji dostępnej na danym terenie. Po wyczerpaniu tego limitu i jego przekroczeniu do 100 GB prędkość transmisji zostaje ograniczona do 10 Mb/s. Jeżeli użytkownik przekroczy barierę 100 GB transfer spadnie do 1 Mb/s.

Przy tych samych warunkach związanych z limitami za pakiet Standardowy kosztujący 39,99 zł/mies. użytkownik otrzymuje paczkę 30 GB danych, po wyczerpaniu której transfer obniża się do 30 Mb/s.

Nieco inaczej warunki wyglądają w wypadku dwóch najdroższych taryf. Pakiet Zaawansowany kosztuje 49,99 zł/mies., a miesięczny limit to 60 GB danych. Po jego wyczerpaniu prędkość transmisji nie zostaje obniżona w momencie przekroczenia limitu o nie więcej niż 100 GB. Powyżej tej granicy spada do 1 Mb/s. Dodatkowo w pakiecie Zaawansowanym użytkownikowi przysługuje miesięcznie 300 MB limitu w krajach UE.

Ostatni, najdroższy pakiet Maksymalny to miesięczny wydatek 69,99 zł. W zamian użytkownik otrzymuje nielimitowany internet o maksymalnej prędkości przez cały okres rozliczeniowy oraz 500 MB internetu w ramach roamingu w UE.

Nowe pakiety wchodzą do oferty Orange z dniem 22 czerwca br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Orange z większymi pakietami internetowymi dla firm

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl