SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orlen Oil wybiera agencję do obsługi w social mediach

Spółka Orlen Oil (należy do grupy kapitałowej PKN Orlen), producent środków smarnych zaprasza agencje do składania ofert na jej obsługę w social mediach. Z wybraną firmą będzie pracować w tym i w przyszłym roku - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Agencja będzie odpowiadać za kompleksową obsługę działań w social media, m.in. stworzenie strategii komunikacji marki w wybranych kanałach social media (Facebook, Linkedin, Instagram) z uwzględnieniem: analizy wstępnej marki, analizy konkurencji, określenia celów komunikacji oraz grup docelowych, stworzenie konceptu komunikacji wraz z propozycjami konkretnych działań oraz określeniem metod oceny efektów podjętych działań.

Będzie też w okresie współpracy zarządzać profilami w mediach społecznościowych. Zajmie się również obsługą reklam w portalach społecznościowych - stworzeniem koncepcji kampanii reklamowej, określeniem celu kampanii, grup docelowych oraz umiejscowień wyświetlania reklamy dla określonego przez Orlen Oil budżetu reklamowego.

Zainteresowane agencje mogą składać oferty do 29 marca br.

Wybrana agencje będzie pracować dla Orlen Oil do końca przyszłego roku.

Dołącz do dyskusji: Orlen Oil wybiera agencję do obsługi w social mediach

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl