SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Orlen szuka producenta napojów kolorowych w puszce

Orlen rozpoczął postępowanie, w którym wybierze producenta napojów kolorowych w puszce 0,33L pod marką własną należącą do koncernu. 

Orlen chce wybrać producenta bądź dostawcę napojów kolorowych w puszce o pojemności 0,33 l w 4 smakach. Będą to napoje pod marka własną Orlenu. 

Spółka chce we współpracy z wybraną firmą dobrać asortyment napojów zgodnie z potrzebami klientów swoich stacji paliw (ma ich ok. 1900) przy uwzględnieniu dostępnej powierzchni sprzedażowej, aktywnie zarządzać kategorią napojową oraz zwiększyć sprzedaż. 

W pierwszym etapie postępowania zostaną ocenione kryteria formalne, w drugim - kryteria techniczne oraz zostaną przeanalizowane złożone oferty. Potem odbędą się spotkania negocjacyjne z wybranymi producentami, a następnie zostanie wybrana zwycięska firma. 

Orlen zastrzega sobie prawo do odwołania, zamknięcia postępowania bez wyboru producenta/dostawcy i odstąpienia od negocjacji bez podania przyczyn. Zapowiada, że z tego tytułu firmom biorącym udział w postępowaniu nie przysługują żadne roszczenia wobec spółki. 

Dołącz do dyskusji: Orlen szuka producenta napojów kolorowych w puszce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl