SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Osiedle Pastelowa Kraina" i „Osiedle Myśliwska Park" zakończone

Firma deweloperska Gant Development otrzymała prawomocne pozwolenia na użytkowanie zakończonych inwestycji: I etap „Osiedla Pastelowa Kraina" na wrocławskich Stabłowicach, I etap „Osiedla Myśliwska Park" na gdańskiej Morenie oraz budek wielorodzinny zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej.

Łącznie chodzi o 347 lokali, które zostaną rozpoznane w skonsolidowanych przychodach firmy.

W I poł. 2011 roku Gant Development sprzedał 423 mieszkania i lokale użytkowe przy 55 rezygnacjach z wcześniejszych umów. Jednorazowe nasilenie odstępowania przez klientów od umów w I kwartale to efekt zmiany stawki VAT, podała spółka.

„Budujemy coraz więcej, z powodzeniem zapewniamy finansowanie inwestycji i prowadzimy sprzedaż mieszkań na stabilnym poziomie, realizując przy tym założone marże" - powiedział wiceprezes spółki Andrzej Szornak, cytowany w komunikacie.

W całym 2011 roku Gant Development oczekuje sprzedaży ok. 900 mieszkań (system 10/90) i rozpoznania w wyniku 890 lokali, budując w III kwartale tego roku około 1,8 tys. lokali – podała spółka.

Gant Development miał 14,73 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2011 roku wobec 5,53 mln zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody wyniosły 20,93 mln zł wobec 38,89 mln zł rok wcześniej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Osiedle Pastelowa Kraina" i „Osiedle Myśliwska Park" zakończone

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Remek
Myśliwska Park to chyba najładniejsze osiedle Ganta i niestety większość mieszkań już sprzedana, mogli by więcej wybudować osiedli w tym stylu...
8 8
odpowiedź
User
Zbyszek
Dobrze, że już jest pozwolenie na użytkowanie teraz dopiero mogę spokojnie zająć się kupnem i jeszcze jakaś promocja mi się trafiła. Tak to fakt że jest już mało ale ja już znalazłem jedno całkiem atrakaycjne M.
8 8
odpowiedź