SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

125 tys. widzów „OSP. Na ratunek” w Fokus TV. Drugi sezon wiosną 2019 roku

Dokumentalny cykl Fokus TV „OSP. Na ratunek” gromadził średnio 125 tys. widzów. Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że drugi sezon produkcji widzowie zobaczą wiosną 2019 roku.

Article

Premierowe odcinki cyklu „OSP. Na ratunek” w Fokus TV oglądać można było w czwartki o godz. 21.15, w okresie od 25 października do 13 grudnia 2018 roku. Średnia oglądalność wszystkich premierowych odcinków produkcji wyniosła 125 tys. widzów, co przełożyło się na 0,85 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 1,31 proc. w grupie komercyjnej 16-49 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków produkcji obejrzało średnio 372 tys. osób.

W pierwszym półroczu br. średni udział Fokus TV wśród wszystkich widzów wyniósł 0,90 proc. w 4+ i 0,94 proc. w 16-49. Oznacza to, że w 4+ produkcja miała minimalnie gorsze wyniki, ale lepsze w 16-49, czyli grupie docelowej dla reklamodawców.

Najwięcej widzów zgromadził drugi odcinek serialu. Przyciągnął on przed telewizory uwagę 168 tys. osób.

Portal Wirtalnemedia.pl dowiedział się, że pierwszy odcinek „OSP. Na ratunek” w sieci na platformie VOD Fokus TV został obejrzany ponad 45 tys. razy. Kolejne notowały średnią liczbę odsłon na poziomie 25 tys. odsłon.

Z naszych informacji wynika, że grupa ZPR Media jest zadowolona z popularności cyklu i podjęła decyzję o jego kontynuacji - nowe odcinki Fokus TV pokaże w wiosennej ramówce 2019 roku.

„OSP. Na ratunek” to autorski serial dokumentalny Fokus TV, zrealizowany we współpracy z Zarządem Głównym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej.  

Cykl prezentuje życie i akcje ratunkowe strażaków, opowiada o funkcjonowaniu OSP poprzez ich bohaterów. Pokazuje jak misja, którą pełnią bohaterowie odcinków wpływa na ich życie prywatne, co sprawia, że zostali strażakami OSP.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 125 tys. widzów „OSP. Na ratunek” w Fokus TV. Drugi sezon wiosną 2019 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl