SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

W Polsce pojawi się skierowany dla społeczności LGBTQ+ kanał OUTtv

W najbliższym czasie do oferty sieci kablowych dołączony zostanie skierowany dla społeczności LGBTQ+ telewizyjny kanał OUTtv. Stacja wejdzie na polski rynek dzięki partnerskiej współpracy Pasjatv i Music Box Group.

OUTtv to kanał nadający programy rozrywkowe i lifestylowe dedykowane nie tylko dla społeczności LGBTQ+, ale również dla osób będących otwartymi na innych. W ofercie stacji znajdują się programy o tematyce związanej z modą i podróżami, kulturą i sztuką, filmy dokumentalne i fabularne oraz szeroki wybór seriali tematycznych - komediowych, dramatycznych i queerowych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Na OUTtv można znaleźć popularne wśród społeczności LGBTQ+ na całym świecie, takie programy jak np.: „RuPaul’s Drag Race”, „Looking”, „Fire Island”, „Finding Prince Charming”, „Shade Queens of NYC”, „Cucumber & Banana”, „Queer as Folk”, „Hot in Cleveland”, „Vicious”, „Lipservice” i „Drag Race Thailand”.

Kanał ma ponadto w ofercie również liczne filmy LGBT, m.in. takie jak: „Dallas Buyers Club”, „A Single Man”, „Xenia”, „Praia do Futuro”, „Pride” i „Land of Storms”.

Dodatkowo OUTtv relacjonuje najważniejsze wydarzenia i informuje o sprawach szczególnie istotnych dla społeczności LGBTQ+, takie jak: festiwale muzyczne i filmowe, pokazy mody, a także prezentuje relacje z podróży do miejsc szczególnie przyjaznych społeczności będącej główną grupą odbiorców kanału.

Kanał będzie nadawać w Polsce

W najbliższym czasie OUTtv pojawi się w ofercie pierwszych polskich sieci kablowych. Na razie stacja będzie dostępna bez polskiej wersji językowej, ale niewykluczone że w przyszłości taka wersja może się pojawić.

Dystrybutorem OUTtv w naszym kraju na prawach wyłączności jest firma Pasjatv. Z kolei działaniami promocyjnymi i wizerunkowymi kanału będzie zajmowało się Music Box Group.

OUTtv oglądać można w Belgii, Hiszpanii, Holandii i Szwecji

OUTtv nadaje od 2008 roku. Nadawcą kanału jest holenderska spółka OUTtv Media B.V. Stację aktualnie oglądać mogą odbiorcy sieci kablowych m.in. w Belgii, Hiszpanii, Holandii i Szwecji. OUTtv dostępny jest także w IPTV.

Dołącz do dyskusji: W Polsce pojawi się skierowany dla społeczności LGBTQ+ kanał OUTtv

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kop
OUT z Polski
odpowiedź
User
Babcia Mówi
No i ok.
Lepsze to niż puszcza tv.
odpowiedź
User
Terier
Jezu, ja jestem tolerancyjny, ale bez przesady, by tworzyć oddzielny kanał dla akiejś niby "społeczności" "LGBTQ+" Proponuję kanał dla ślepych, głuchych, jeżdżących na wózkach,...
odpowiedź